Liberec – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Ostrava – Plzeň 0:2 (kon.)
FC Baník Ostrava
0:2 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 06.11.2010, 18:20 • Stadion Bazaly • Gambrinus liga

Utkání končí. Utkání bylo velmi pestré a zajímavé. Bitva u Waterloo byla jednou z nejbohatějších a možná vůbec nejbohatější na zajímavosti z planety opic. Krvelačnou bitvu zezačátku ovládl Baník, když v tom přišla 21. minuta se slznným plynem. Utkání bylo na 20 minut přerušeno a hráči odešli do kabin. Po návratu se ihned ujala hlavička Rajtorala a od té doby Plzeň ovládala Bazaly. Bitva nabrala spád a tvrdou tečku udělal Kolář, jenž rozhodl o vítězství Plzně. Přeji příjemný a neválečný zbytek večera, jelikož v Ostravě o míru mluvit nemohou, okolo stadionu i nadále dochází k potyčkám fanoušků s policisty. Dobrou noc a hodně štěstí do Ostravy! (20:33:56)

90+1
    A opakovaně skončil na obranném valu Plzně. Ta vrací domácí na jejich půlku.

90+1
    Baník útočí. Aktuálně se nachází na půli soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutku.

89
    Střídají i domácí. Dolů jde snaživý, leč neúspěšný útočník Zeher a jeho místo zaujme Antonín Fantiš.

88
    Ze hřiště odstoupil nejlepší střelec Plzně, Jan Rezek a nahradil ho Miloš Brezinský.

87
    Dnešní utkání je doslova bitvou u Waterloo. Jedna rána za druhou, ale s fotbalem to nemá příliš společného. Lidé bydlící v okolí stadionu mají pestrou noc.

87
    Ostrava peláší kupředu!

86
    Plzeňský útok odvrací ostravská obrana.

85
    Baník se dopředu přeci jen dostal a skončilo to velmi pěkně. Neves si hrudí nadzvedl míč a vystříhl výstavní nůžky, které ovšem mířily nad.

84
    Baník se stále nemůže dostat k přímému ohrožení Krbečka. Plzeň výtečně brání a zachytává útoky Baníku.

83
    Další nepovedený útok domácích.

81
    Střídala také Plzeň dolů šel Marek Bakoš a přišel David Střihavka.

80
    Další střídání domácích. Dolů jde Neuwirth a nahradil ho mladík Frydrych.

79
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je tu možná začátek trháku. Horváth centroval na Jiráčka, který vracel hlavou do vápna. Už to vypadalo, že do míče vletí Daněk, ale DANIEL KOLÁŘ se nebojácně vrhl za míčem a ten spolu s ním přeletěl ostravského brankáře a zamířil za brankovou čáru - 0:2!