Ústí n. L. – Brno 2:3 (kon.) | Jablonec – Olomouc 3:2 (kon.) | Příbram – Teplice 1:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:0 (kon.)
FK Příbram
1:1 (0:1)
FK Teplice
Neděle 14.11.2010, 15:00 • Na Litavce, Příbram (kapacita 9.100 diváků) • Gambrinus liga

Utkání mezi Příbramí a Teplicemi končí zřejmě zaslouženou remízou 1:1. Domácí doslova vybojovali remízu necelých 10 minut před koncem díky pěkné střele Videgly. Děkuji za pozornost, příjemný zbytek neděle. (16:53:28)

90+2
    Běží zřejmě poslední minuta utkání, míč na kopačkách domácích.

90
    Domácí se snaží ještě zápas dovést do vítězného konce, hosté zatím odolávají.

88
    Žlutá karta pro domácího Lukáše Pleška.

86
    Hosté také naposledy vystřídali, odešel Kalivoda, přišel Libor Došek.

85
    Příbram právě vstřelila branku!
    A domácí přeci jen silou vůle zaslouženě vyrovnávají !!! Odražený míč dostává do branky pěknou střelou pod břevno CLAUD VIIDEGLA.

82
    Poslední střídání domácích, odchází kapitán Daniel Huňa a na posledních zhruba 10 minut přichází Martin Šlapák.

80
    Domácím se nedaří útočná fáze, pokud míč dostanou do pokutového území, tak tam s přehledem kraluje gólman Grigar.

78
    Dnešnímu utkání přihlíží 2.627 platících diváků.

76
    O to se zatím snaží marně... dlouhé nákopy na osamoceného Štochla nejsou nejspíše tím správným receptem.

74
    Příbrami zbývá asi čtvrthodinka k tomu, aby se pokusila alespoň vyrovnat a připsat si důležitý bod do tabulky.

71
    Nepříliš pohledná pasáž hry, plná faulů, ani jeden z týmů se nedostává do větších brankových příležitostí.

68
    "Nováček" Videgla vidí po krátkém pobytu na hřišti žlutou kartu.

67
    I domácí Příbram střídá, odchází Macek, na hřiště se podívá Videgla.

67
    Střídaní hostí, odchází Mahmutovič, novým mužem na hřišti je Melunovič.

65
    Domácí opět ztrácí míč nepřesnou přihrávkou, trenér domácích to hlasitě ocenil...

63
    Teplice střídají, odešel Vondrášek, přichází Lukáš Zoubele.

62
    Domácí hráči nejsou schopni se vůbec dostat do pokutového území Teplic, většina akcí končí na hranici velkého vápna.