Slovácko – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 2:1 (kon.)
FK Příbram
0:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 26.02.2011, 16:00 • Adidas Aréna • Gambrinus liga

Dnešní zápas byl v 1.poločase poměrně nudný. Ve 2.poločase začaly oba týmy hrát, ale ani jeden nebyl schopen vstřelit branku. Mladá Boleslav a FK Příbram si připisují do tabulky po bodu. Loučím se s vámi a přeju zbytek hezkého večera. (17:51:58)

90
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90
    Odchází domácí T.Pilík a přichází P.Ricka

89
    Poslední miinuty jsou velmi napínavé, ale ani jeden z týmu buď není schopen trefitt branku nebo narazí na skvěle dnes chytající brankáře.

86
    Obrovská šance! Skvělé po levé straně pronikl M.Štochl a našel na vápně osamoceného T.Wágnera, ale ten trestuhodně netrefil branku.

84
    Druhou žlutou kartu v týmu hostí vidí L.Opiela.

83
    Mladá Boleslav se čim dál tim víc tlačí dopředu a snaží si vytvářet šance, naopak Příbram je zalezlá na své polovině a čeká na nějaký rychlý gólový brejk.

80
    Velká šance hostů! Procházka se skvěle otočil ve vápně, ale jeho střela letěla pouze kolem síťě.