Příbram – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:0 (kon.) | Jablonec – Sparta 2:1 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 02.04.2011, 16:00 • Adidas Aréna • Gambrinus liga

Děkuji Vám za pozornost, z Příbrami se loučí Michal Mezera. Příjemný zbytek víkendu. (17:58:26)

Bohemians 1905 zaslouženě vítězí v Příbrami 1:0 a připisuje si další 3 body do tabulky Gambrinus ligy.

90+2
    Za hrubý faul dostává červenou kartu Jakub Štochl.

90+1
    Do pokutového území Bohemky mířil i domácí gólman Hruška a málem se mu to nevyplatilo.

90
    Hosté si drží s přehledem důležité vedení.

89
    Žlutou obdržel hráč Bohemians 1905 - Škoda.

87
    Hosté podruhé střídají, přišel Moravec, odešel aktivní Štohanzl.

86
    Domácí hrají na 3 obránce, nyní je provětral dlouhým sprintem Škoda.

84
    Bohemians 1905 zahrává jeden rohový kop za druhým, nyní těsně nad hlavičkoval Štohanzl.

82
    Bohemka se snaží přidat druhý gól, hostující kotel "klokanních" fanoušků je žene za vítězstvím.

79
    Příbram má něco málo přes 10 minut na vyrovnání. Zatím to tak však vůbec nevypadá, Bohemka kontroluje hru.

77
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Hruška vyrazil střelu hostí jen k Davidu BARTEKOVI, který do prázné branky bez problému skóruje. Bohemka zaslouženě v Příbrami vede 1:0.

74
    Poslední střídání domácích, za pískotu odchází domácí kapitán Huňa a přichází na posledních 15 minut Tomáš Wágner.

71
    Další důležitý zákrok předvedl jeden z hostujících obránců, kdy střelu Huňi vykopl z brankové čáry.

69
    Rohový kop domácích zahraje Papšys.

66
    Domácí střídají, odchází Koukal, přichází Papšys.

65
    Rohový kop kopal Koukal, Ricka se parádně vyšvihl do vzduchu a hlavičkou trefuje šibenici, ovšem Sňozík fantastickým zákrokem drží Bohemku nad vodou.

62
    Příbram se snaží proniknout do pokutového území hostí, ovšem Bohemka nyní velmi pozorně brání a vyráží k nebezpečným rychlým protiútokům.