Liberec – Olomouc 3:0 (kon.) | Slovácko – Příbram 2:0 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
1.FC Slovácko
2:0 (0:0)
FK Příbram
Sobota 09.04.2011, 18:00 • Městský stadion Miroslava Valenty seniora • Gambrinus liga

Slovácko po půl roce slaví 3b po výhře nad Příbramí. Slovácko v druhém poločase šlo do vedení brankou Švancary. Po obdržené brance se Příbram vrhla do útočení, ale ze slibných příležitostí nedokázala vyrovnat, o tom že tři body zůstanou na Slovácku rozhodl v nastaveném čase Košút (19:54:12)

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Druhou branku ani ne po pul minutě na hřišti vstřelil TOMÁŠ KOŠÚT, který zužitkoval přizemni centr Fujerika.

89
    Poslední střídání v sestavě Slovácka. Autora jediné branky Švancaru nahradil Košút.

87
    Slovácko střídá. Jiřího Valentu nahradil Starý

85
    Teď šance Slovácka. Fujerik se uvolnil na levé straně a ve vápanš centrem našel Urbánka, který vystřelil doprostřed brány a Hruška míč chytil

84
    Příbram střídá. Huňu vystřídal Papšys

81
    Švancara obloučkem našel v pokutovém území Ondřejku a jeho střela byla zblokována na rohový kop, který hosté ubránili.

80
    Urbánek fauloval Ricku rozehrávat budou hosté.

76
    Tomáš Pilík viděl žlutou kartu za stažení Fujerika.

76
    Dnešní utkání sleduje 5458 diváků.

72
    Domácí brankář Matalyha viděl žlutou kartu za zdržování hry.

72
    Příbram zahrávala rohový kop. Cetr našel osamoceného Ricku, jehož hlavička mířila z nadějné pozice do náruče Matalyhy.

71
    Příbram mohla vyrovnat Wagnerem, který z malého vápna přestřelil bránu Matalyhy.

70
    Po samostatném úniku vystřelil tvrdou střelu do boční sítě Tomáš Pilík.

70
    Po dlouhém autu zakončil Ondřejka akci nůžkami, Hruška byl připraven.

64
    Aktivní Ondřejka vyslal z hranice velkého vápna střelu, kterou brankář Hruška nadvakrát chytil.

61
    Hosté z Příbrami poprvé střídají. Štochla nahradil Wágner.

59
    Kubáň viděl žlutou kartu po faulu na Štochla

56
    Příbram se po inkasované brance vrhla do útoku a několika centry ohrozila bránu Matalyhy.