Ústí n. L. – Příbram 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Teplice 0:0 (kon.) | Jablonec – Ostrava 3:3 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:3 (0:2)
FK Příbram
Neděle 08.05.2011, 14:00 • Na Stínadlech, Teplice • Gambrinus liga

Ústečtí fotbalisté ztratili pravděpodobně poslední naději na záchranu v Gambrinus lize. Přestože odehráli vcelku kvalitní první poločas a vytvořili si tři gólové šance, prohrávali 0:2 a bylo vymalováno. Ve druhém poločase si už Příbram pohlídala vedení, nepustila domácí k ničemu vážnějšímu a sama v posledním okamžiku utkání udeřila potřetí.

Přeskočila tak v tabulce Brno a boj o čtrnáctou příčku znamenající záchranu bude ještě pro ni zajímavý. (18:41:20)

90+3
    Papšys si na oslavu svého prvního ligového gólu sundal dres, za což samozřejmě dostává žlutou kartu.

90+3
    Příbram právě vstřelila branku!

A na úplný závěr přidává nikým neohrožený do prázdné brány třetí gól Příbrami PAPŠYS.

90+1
    Klesa zahrával trestný kop z hranice vápna, ktrerý domácí obrana odvrátila na roh.

90
    Sudí Paták nastavuje tři minuty.

88
    Žluté napomenutí si ještě vysloužil příbramský Tarczal.

86
    Další střídání týmu trenéra Kopače. V závěru utkání si ještě zahraje někdejší kanonýr Huňa, kterému uvolnil místo střelec úvodní příbramské branky Wágner.

84
    Klesa trefil břevno, od něhož šel míč na čáru a pak ho už Vorel ukryl do rukavic.

81
    Bratrské střídání. Tomáš Pilík běží na plac místo Pavla.

79
    Klesa šel jeden na jednoho proti Polákovi, až k brance se ovšem nedostal.

78
    Jestliže první poločas byl vcelku zajímavý, v tom druhém tempo výrazně opadlo...

76
    Plašil stáhl v rohu hřiště unikajícího Veverku a uviděl žlutou kartu...

71
    První střídání v týmu Příbrami. Hřiště opustil střelec druhé branky Koukal, nahradil ho Papšys.

70
    Na Stínadlech je vskutku "plno". Na zápas si našlo cestu 458 diváků. Nejnižší návštěva letošní sezóny. Nicméně rekord samostatné české ligy drží Blšany, na jejichž zápas přišlo v sezóně 2003-2004 proti Jablonci 51 diváků.

69
    Volek načechral míč na hlavu Krbečka a gólman Hruška zkrotil balon na čáře.

67
    K dalekonosné střele se nadechoval ústecký Volek, nakonec jeho rána prosvištěla kolem tyče.

66
    Za polovinou hřiště poslal k zemi domácí Vrtělka jednoho z protihráčů, za což si vysloužil žlutou kartu.