Hlučín – Jihlava 2:3 (kon.) | Varnsdorf – Čáslav 3:1 (kon.) | Karviná – Žižkov 1:2 (kon.)
Znojmo – Kladno 2:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:0 (2:0)
SK Kladno
Neděle 24.10.2010, 15:30 • Městský stadión - Husovy Sady, Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je již ze Znojma vše, s přáním pěkného nedělního večera se s Vámi loučím a na počtenou. (17:31:21)

Spodek tabulky po 13. kole:

13. Kladno - 12 bodů, skóre 16:20
    14. Čáslav - 12 bodů, skóre 12:23
    15. Znojmo - 11 bodů, skóre 13:19
    16. Hlučín - 7 bodů, 16:33

Hvězda utkání podle onlajny.cz:

Na znojemské straně by bylo dnes několik adeptů, třeba motor pravé strany Dominik Krhut. Nejde však nezvolit jediného střelce dnešního zápasu Petra Zapalače, který vsítil dvě branky.

Moment utkání:

Podzemského břevno z třicáté minuty domácí nastartovalo a za dvě minuty už se radovali z branky. Tyto dvě situace Znojmu nalily potřebné sebevědomí do žil.

Druhá půle toho na výsledku nezměnila vůbec nic. Kladno si nedokázalo vytvořit takže žádné dobré příležitosti, a když už se hosté do velké šance dostali, Vukovič trefil jen boční síť. Dalo by se říct, že Znojmo v klidu kontrovalo vývoj utkání, Kladno mu však svým výkonem v druhé pětačtyřicetiminutovce hodně pomohlo. Duel tak rozhodly dvě trefy znojemského Petra Zapalače v první půli.

Znojemští hráči děkují jak hlavní tribuně, tak početné skupince ve rohu stadiónu, která dnes vytrvale svůj tým povzbuzovala. Naopak Kladno bude mít smutný návrat domů.

90+
    Na závěr ještě žlutá karta pro hostujícího Antonína Holuba.

90+
    Domácí kotel skanduje - Hoši děkujeme a domácí hráči si to dnes opravdu zaslouží.

90+
    ...rohový kop Znojmo ubránilo.

90+
    Kladno získalo ve středu hřiště míč a Wojnar mířil k vápnu, nahrál za obranu Zachariášovi, jehož zpětná nahrávka byla zblokovaná na rohový kop...

90+
    Kladenský centr prosvištěl vápnem bez jediného zásahu a nakonec končí v zámezí.

90+
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Vukovič se po centru Koblera dostal k hlavičce, ale jeho pokus mířil nad.

89
    ...míč se dostal po několika odrazech na vápna k Zapalačovi, který jej z voleje posla nad bránu.

88
    Minarech mohl definitivně rozhodnout, od půlky hřiště unikal po pravé straně obráncům, aby nakonec neprostřelil brankáře Tesaře, který střelu dobře vyrazil. Rohový kop...

86
    Teď to mohlo být pro Kladno veselejší, centr po standardní situaci byl sice hodně špatný, ale jeden ze znojemských hráčů ho nešťastně tečoval a míč se dostal k úplně volnému Zachariášovi, který byl ke štěstí Znojma v ofsajdu.

85
    Kladno prohrává, potřebuje vstřelit dvě branky, ale hraje se paradoxně před brankou hostů, a to dost podstatnou chvíli. Po závaru před kladenskou brankou dokonce málem Znojmo vstřelilo gól.