Sokolov – Třinec 2:2 (kon.) | Sparta B – Jihlava 2:0 (kon.) | Táborsko – Žižkov 2:0 (kon.)
Znojmo – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Zlín – Karviná 4:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:1 (0:1)
FK Varnsdorf
Sobota 18.09.2010, 16:30 • Městský stadión Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je pro tuto chvíli ze Znojma vše, v tomto jihomoravském městě se bude hrát další ligové kolo až ve středu 6. října, kdy přijede Sokolov. Přeji pěkný zbytek sobotního dne i celého víkendu.

Hvězda utkání podle onlajny.cz:

Jaroslav Jordák byl nebezpečný zejména v druhé půli, nebál se jít do individuální akce a obejít hráče Znojma a táhl ofenzívu Varnsdorfu. Jeho výkonu však trochu uškodilo herectví v závěru utkání, kdy se snažil získat ze střetu s protihráčem faul.

Okamžik utkání:

Jednoznačně třetí minuta a proměněný pokutový kop hostů, domácí tato branka určitě poznamenala. Brzká branka je v každém utkání velmi nepříjemná, pro Znojmo to platilo dvojnásob.

Varnsdorf získává první tři body z venkovního prostředí. Naopak Znojmo ztrácí po prohře s Vlašimí další zápas. O osudu utkání se rozhodlo již ve třetí minutě, kdy se z penalty trefil hostující Pimpara. Domácí se snažili o vyrovnání, ale za celý zápas se nevytvořili vyloženou gólovou šanci. Varnsdorf naopak v druhé půli z brejků hodně zlobil.

90+1
    Rudnickyj mohl rozhodnout, když se řítil po pravé straně na bránu, byl však zastaven domácí obranou.

90
    Látalův pas do vápna tuším na Kováče, který se po střetu s jedním z hráčů Varnsdorfu ocitl na trávníků, publikum si žádá penaltu, rozhodčí to však viděl jinak. Z mého pohledu těžko říct, zda se jednalo o faul.

89
    Krhutovi se centr z pravé strany vůbec nepovedl a končí v zámezí, to jsou další cenné vteřinky pro hosty.

88
    ...ale opět nic, Varnsdorf si centrované míče po celý zápas velmi dobře hlídá.

87
    Rohový kop pro domácí, to je šance, do vápna míří i gólman Hrubý...

86
    Žlutá karta pro Zdeňka Látala.

86
    Domácím se nedaří vytvořit si závěrečný tlak, hostům se daří kouskovat hru.

86
    Jordák vystřihl po střetu s jedním ze znojemských hráčů povedenou hereckou etudu, za chvíli byl ovšem kupodivu na nohách.

85
    Hosté úspěšně natahují čas na znojemské polovině.

84
    Za protesty vidí žlutou kartu Gregor Kováč.

84
    Znojmo tlačí, vše je napěchováno ve vápně, ale nic z toho.

83
    Žlutou kartu po faulu na Krhuta vidí jeden z hostujících hráčů, je to Lukáš Jakobovský.

82
    Přímý kop hostů končí nad znojemskou bránou.

Utkání sleduje 745 diváků.

81
    Novotný vybídl ke skórování Rudnickyho, ten však šanci doslova zazdil, když z výborné pozice vůbec netrefil bránu.