Žižkov – Olomouc 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Kolín – Znojmo 0:4 (kon.)
SK Sparta Kolín
0:4 (0:2)
1. SC Znojmo FK
Neděle 03.08.2014, 17:00 • Kolín • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Zápas nakonec končí jasnou výhrou favorita ze Znojma. Hostům hodně pomohl rychlý gól ze šesté minuty. Pak už byl zápas pod kontrolou Jihomoravanů. (18:52:14)

90

89
    Žlutou kartu dostává Cihlář (1. SC Znojmo FK).

89
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Hudec.

89
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Hříbek, přichází Stáňa.

87
    Do konce již zbývá pouze pár minut. Hraje se na polovině Znojma, ale hosté mají míč naprosto pod kontrolou.

86
    Už to vypadalo, že Jurečka se dostane do šance, nakonec byl ale u míče dříve Doleček a odkopl míč do bezpečí.

84
    Jurečka se uvolnil ke střele. Byl to prudký pokus, ale nebyl bohužel pro domácí přesný.

82
    1230 platících diváků! Krásná návštěva v Kolíně!

81
    Spolupráce Helíska se Stáňou, tomu se nakonec nepovedlo prostrkávačka.

79
    Nyní už to bude jen o tom, jaké skóre bude svítit na konci utkání na světelné tabuli.

78
    Znojmo v poklidu kombinuje, a to i už v této chvíli na velkém oraništi.

77
    Znojmo už hraje ve velké pohodě. Stáňa proběhl lehce na pravém křídle, následný centr se mu ale vůbec nepovedl.

77
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    To už je pro Kolín hodně kruté. Stáňa našel přesnou kolmicí JANA PÁZLERA a ten už měl před sebou jen brankáře, míč umístil přesně ke vzdálenější tyči.

75
    Žlutou kartu dostává Jelínek (FK Kolín).

72
    Dobrý průnik kolínského hráče, který ale nakonec skončil zblokovanou střelou. Takto končí dnes kolínské akce velmi často.

70
    Na stadionu v Kolíně je ticho, slyšíme jen povzbuzovat skupinu znojemských fanoušků, kteří jsou samozřejmě spokojení.

69
    Zápas už je zřejmě rozhodnutý. Kolín má i nadále nadšení, ale Znojmo si nedovolí nějakou nekoncentrovanost.