Pardubice – Liberec 5:0 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 1:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 5:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (po pr.)
Havířov – Olomouc 0:4 (kon.) | Vsetín – Třinec 0:7 (kon.) | Písek – Hr. Králové 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:0 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 2:6 (kon.)

59:51
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Střelecký půst Motoru ukončil NATAN VRÁBLÍK. Asistence: Martin Kadlec, Michal Bláha.

59:31
    Trest za hráčskou lavici (JIH) – 5 minut a do konce utkání – nesportovní chování. Trest odpyká Josef Berka.

58:16
    David Čermák (JIH) – 2 minuty – hákování.

56:28
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácím asi vyschl střelný prach, a tak branky dávají jen hosté. Dalším střelcem je DANIEL KOLOUCH. Asistence: Michal Smutný.

54:48
    Jihlava v plném počtu.

52:48
    Tomáš Mejzlík (JIH) – 2 minuty – podražení – 5/4.

52:48
    Tomáš Mejzlík (JIH) – 2 minuty – podražení.

52:16

50:16
    Daniel Kolouch (JIH) – 2 minuty – faul kolenem.

50:16
    Daniel Kolouch (JIH) – 2 minuty – faul loktem.

43:53
    Dukla se ujímá tříbrankového vedení. Autorem branky je LUKÁŠ VALA. Asistence: Daniel Kolouch, Rostislav Klofáč.

42:00
    České Budějovice v plném počtu.

40:13

40:01

40:00

40:00
    Trest za hráčskou lavici (CEB) – 2 minuty – zdržování hry. Trest odpyká Martin Mašek.

38:13
    Michal Smutný (JIH) – 2 minuty – faul loktem.

33:41

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 60. Vráblík (Kadlec, Bláha) – 28. Peschout (Kousal), 30. Kolouch (Vala), 44. Vala (Kolouch, Klofáč), 57. Kolouch (Smutný)

HC Motor České Budějovice: Němec(Klestil) – Stehlík, Kadlec, Farka, Kubeš, Klinecký, Benda, Dvořák, Svoboda – Bláha, Pánek,Vráblík, Bárta, Jiřinec, Bahula, Doktor, Fencl, Mašek, Kondelík, Vochozka
    HC Dukla Jihlava: Kořenář(Šťastný) – Pražák, Smutný, Huňáček, Klofáč, Krtek – Kolouch, Chylík, Najman, Čermák, Mejzlík, Berka, Peschout, Vala. Kousal, Oščádal.

Rozhodčí: Mertl – Jindra, Samuel.