Vítkovice – Litvínov 2:3 (kon.) | Liberec – Plzeň 1:2 (kon.)
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 21.10.2014, 18:00 • Tipsport aréna • Tipsport extraliga

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (20:28:15)

Skončilo velice zajímavé utkání mezi libereckými Bílými Tygry a Škodou Plzeň, ta dokázala zvítězit poměrem 2:1, hlavně zásluhou Václava Pletky, který zaznamenal obě branky hostujícího celku. Jediný gól severočeských šelem vsítil čtyři minuty před koncem zápasu Tomáš Urban. Západočeši se tedy posouvají v tabulce nahoru, naopak hráči z města pod Ještědem body ke svému předchozímu zisku nepřidali.

Nejlepší hráči dnešního zápasu:
    Liberec - Ondřej Vitásek
    Plzeň – Václav Pletka

60:00

59:59
    Jeden z hráčů Škoda zalehl kotouč, toho už si však rozhodčí nevšiml a ukončuje zápas.

59:55
    Bartek nahrával puk před poloprázdnou plzeňskou branku. Bakoš však nedokázal kotouč zachytit.

59:35
    Liberec si vyžádal svůj oddechový čas.

59:08
    Liberec hraje v šesti. Lašák je na střídačce.

59:00
    Tygři Škodu přehrávají, avšak nedokáží si vytvořit větší šanci.

57:35
    Vampola našel úplně volného rozjetého Ulrycha, jehož tečovaný projektil skončil jen těsně nad libereckou klecí.
    URBAN - 1:2

55:31
    Liberec právě vstřelil branku!

Tak přeci jen se Liberečtí dočkali. TOMÁŠ URBAN dorazil kotouč za plzeňského gólmana po Voráčkově střele. Domácí mají však na vyrovnání pouhé čtyři minuty. Asistence: Tomáš Voráček, Branko Radivojevič.

54:24
    Vampola si udělal v mezikruží prostor a následní kotouč posunul na Bakoše, ten však ležícího Mensatora překonat nedokázal.

53:39
    Hráčům z města pod Ještědem se čas ke snížení stavu velice rychle krátí. Do konce zápasu zbývá šest minut.

52:15
    Obrovská chyba liberecké obrany. Šimek napálil kotouč pouze do konstrukce Lašákovy branky, tomu odraz nadělal značné problémy, tímto však situace neskončila. Puk proputoval výstrojí libereckého gólmana až k Dominiku Kubalíkovi, ten ale nedokázal z ideální pozice ležícího gólmana Severočechů překonat.

49:21
    Přesně v době, kdy plzeňský bek opustil trestnou lavici, Mensator přerušil hru přidržením kotouče, čímž zamezil případným problémům.

48:35
    Šimkovu střelu zblokoval Pulpán. Následně se hosté osvobozují.

47:21
    Další možnost ke skórování pro Severočechy. Tentokrát povinný odpočinek na trestné lavici absolvuje Vojtěch Mozík (PLZ).

47:14
    Lašák v klidu zachytil nahození Jana Schleisse.

RR

Branky a nahrávky: 56. Urban (Voráček, Radivojevič) – 10. Pletka (Mozík, Sýkora), 36. Pletka (Kadlec, Kratěna)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Kajínek, Vitásek, Výtisk, Šimek, Voráček, Ulrych – Bulík, Vampola, Bakoš – Radivojevič, Filippi, Bartek – Kica, Jelínek, Valský – Víšek, Urban, Dlouhý
    HC Škoda Plzeň: Mensator (Machovský) – Jeřábek, Kadlec, Boháč, Mozík, Pulpán, Kubka, Sklenička – Pletka, Kratěna, J. Sýkora – Kubalík, Lev, Balej – Schleiss, Simon, Indrák – Hollweg, T. Sýkora, Dvořák – Beran

Rozhodčí: Hodek, Fraňo – Bláha, Špůr