Kladno – Helas Brno 3:1 (kon.) | Tango Brno – Sparta 4:5 (kon.) | Zruč n/S – Vysoké Mýto 4:0 (kon.)
Olympik Mělník – Hradec Králové 4:5 (kon.) | Chrudim – Balticflora Teplice 2:3 (kon.)
FC Tango Brno
4:5 (2:2)
Sparta Praha
Pátek 26.09.2014, 20:00 • MSH Vodova Brno • 1. Futsal liga

Pro dnešek se s Vámi loučím, přeji pěkné prožití víkendu a těším se na Vás u dalších onlajn přenosů! (22:05:52)

Je to tady. Končí utkání prvního kola mezi brněnským Tangem a pražskou Spartou a po velkém obratu v druhém poločase se z vítězství těší hosté. Brno přitom do druhé části vstoupilo skvěle a rychle vedlo o dvě branky, jenže potom přišlo snížení z kopačky Doši a ještě rychlejší vyrovnání Dlouhého. Konečný výsledek stanovil necelé tři minuty před koncem zápasu Holeček, který si v samostatném úniku počínal skvěle a rozhodl o tom, že Sparta si s sebou do hlavního města poveze tři body.

40
    Tangu se poslední útok nevyvedl a Sparta si tak z Brna odveze plný počet bodů.

40
    Pátý faul i pro hosty. Důležitější ale je, že do konce utkání chybí posledních 30 vteřin.

40
    U míče jsou zpět hosté a drží čas v rohu hřiště.

39
    Po získaném faulu na vlastní polovině Brno posílá do hry pátého hráče.

39
    Naopak to ale byla Sparta, která mohla své vítězství potvrdit. Nakonec to končí jen rohem.

39
    Do konce střetnutí zbývají poslední dvě minuty a domácím už bude čas utíkat hodně rychle.

38
    Ve stejném čase si domácí berou oddechový čas.

38
    Sparta právě vstřelila branku!
    A tak udeřili hosté! MICHAL HOLEČEK postupoval úplně sám na bránu, pěkně zpomalil svůj pohyb, rozhlédl se, kde stojí gólman a poté zakončil přesně pod břevno. Bez asistence.

38
    Mareš z voleje trefil jen před sebou stojícího Vozára!

36
    Z velkého úhlu nyní prověřil domácího gólmana Frič. Je z toho další roh.

36
    Dlouhá přihrávka Chadzidise svého adresáta nenašla, takže se hosté zadarmo dostávají zpět na rozehrávku.

35
    A proti pokusu Dlouhého se nyní vytáhl Kubíček, který ho vyrazil na roh.

35
    Havrda vypálil velmi nepřesně.

34
    Brůna na půlce fauloval, což je pro domácí hodně nepříjemné, protože to je jejich už pátý faul.

33
    Akci na jeden dotek zakončoval Havrda, Kubíček byl pozorný, takže neměl problém zakročit.

33
    Rott už se tlačil do výhodné střelecké pozice, ale v poslední chvíli o balón přišel.

Daniel Havel

Branky: 3. Záruba (Chadzidis), 16. Záruba (Brůna), 27. Chadzidis, 27. Brůna (Záruba) – 7. Dlouhý (Frič), 12. Doša (Rott), 29. Doša (Frič), 31. Dlouhý (Doša), 38. Holeček

Karty:   32. Havel (TAN) – 28. Frič (SPA)

FC Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Mareš, Brůna, Buršík, Doubravský, Pollák, Šidla, Záruba, Havel, Tachtadžis

Trenér: Vlastimil Bartošek

Sparta Praha: Vozár (Pytloun, Mareš) – Vodecký, Frič, Vobořil, Kuč, Sop, Stejskal, Doša, Havrda, Rott, Dlouhý, Holeček

Trenér: David Frič

Rozhodčí: Zděnek Petr, Michal Gasnárek