Olympik Mělník – Slavia 1:2 (kon.) | Vysoké Mýto – Sparta 3:5 (kon.) | Hradec Králové – Helas Brno 7:4 (kon.)
MADOS MT Hradec Králové
7:4 (2:2)
Helas Brno
Pátek 24.10.2014, 20:301. Futsal liga

Je konec. Mados dnes byl lepším týme, a to především v prvním poločase, kdy se však smrtícími útoky prosadil i Helas. Hradec ale ve druhém poločase přidat pět branek, na což Brno dokázalo odpovědět pouze dvakrát. Konečné skóre tak nakonec svítí pro domácí – 7:4.
    Ode mě vše, příště na počtenou. (22:04:05)

39:50
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Deset vteřin před koncem zápasu prošel po levém křídle RADEK SÝKORA a snížil s největší pravděpodobností na konečných 7:4.

38:36
    A ten se nakonec dostává i k první střele při přečíslení. Chromek ale míč odvrací.

37:45
    Helas se už pouští do power play, pátým hráčem v poli je s osmičkou Lerch.

36:40
    O ten ale velice rychle domácí přicházejí, Brno tak může pokračovat ve svém snažení o snížení stavu.

36:26
    Helas fauloval na vlastní polovině a k míči se tak vrátí Mados.

35:55
    Karta se ale obrátila a nyní je to přesně naopak. Hradec vyčkává na brejky.

35:20
    Vpředu se nyní snaží znovu usadit Mados.

34:45
    Helasu se podařilo skórovat, tak se stalo ale až po odpískání, a to zřejmě balónu za autovou čarou.

33:55
    Obrovská šance Madosu po přečíslení. Míč se snažil procpat Friedl na volného spoluhráče, vracející se hráči Helasu ale zakročili.

32:25
    Situace ale nakonec ani nekončí střelou.

32:11
    Menšl podržel míč příliš dlouho a nebezpečnou situaci tak bude zahrávat Helas.

31:34
    Šimon pro dnešek dohrál, do brány jde Dang.

31:34
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Friedl poslal ze standardní situace tvrdý míč na Šimona, který ho vyrazil pouze k nohám PETRA VÁNI a ten dává už sedmý gól Madosu.

31:11
    Po delší kombinační akci Helasu se ke střele dostal Klimek, bránu však netrefuje.

30:35
    Už se znovu hraje, Helas se drží na polovině Helasu.

30:32
    Brno pochopitelně reaguje oddechovým časem.

Ondřej Novotný

Branky: 9. Merkl (Jošt), 20. Jošt (Merkl), 21. Srkal, 27. Srkal (Chromek), 30. Chromek (Váňa), 31. Váňa (Srkal), 32. Váňa (Friedl) – 10. Lerch (Sýkora), 20. Sýkora (Šplíchal), 29. Šimon, 40. Sýkora

Karty:   15. Michal (HEL)

MADOS MT Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Michal "K", Friedl, Jošt, Fidra, Merkl, Beran, Srkal, Chromek, Váňa.
    Helas Brno: Šimon (32. Dang) – Klimeš, Havlík, Presl, Vlach "K", Lerch, Švihálek, Lacko, Sýkora, Šplíchal

Rozhodčí: Petr – Vaněk