Klášterec nO – Bílina 8:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 6:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Jablonec n/N 0:5 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 3:4 (po pr.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 10:4 (kon.)
Břeclav – Vsetín 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 2:3 (kon.) | Kolín – Trutnov 1:2 (po pr.)
Klatovy – Kobra 0:4 (kon.) | Sokolov – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 3:2 (po pr.)

60:46
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Je konec derby Vysočiny. Domácí se prosazují v přesilové hře, když puk za záda Slámy dostal MIROSLAV KOPIC. Bez asistence.

60:08
    Medvědi zahajují prodloužení v útočném pásmu, neboť hrají přesilovou hru.

60:01

60:00

59:48
    Nepřesná rozehrávka Medvědů končí dvanáct sekund před koncem třetí třetiny na zakázaném uvolnění.

59:25
    Plameny se osvobozují.

59:04
    Z tlaku domácích pramení další vyloučení na straně hostů. Za hákování putuje za katr Luděk Pilný.

58:05
    V akci opět Martin Hadrava spolu a Votápkem, který po střele Hadravy dorážel puk za Slámu, ovšem ten si následný pokus pokryl.

57:09
    Martin Hadrava měl další šanci, když nebezpěčně ohrozil Slámu, jenž koncem lapačky vyrazil puk mimo tři tyče.

55:59
    Domácí se prosazují v oslabení. Miroslav Kopic vyvezl puk a od modré čáry vypálil puk na Slámu, který vyrazil puk jen před sebe. Po zmatcích a nepřesném rozehrání žďárské obrany zakončil do prázdné brány ALEŠ JELÍNEK. Asistence: Miroslav Kopic.

55:28
    Tomáš Plachý vyloučen za hákování.

54:01
    Žďár právě vstřelil branku!
    MARTIN PLEVA napálil puk od modré čáry směrem na Jana Čekala, přičemž dráhu letu změnil tečí jeden z pelhřimovských hráčů, a puk tak zpadl přesně nad rameno gólmana Medvědů. Bez asistence.

53:13
    Ke Kopicovi, který se ocital mezi kruhy, se odrazil kotouč, jenž tvrdě napálil na Slámu. Žďárský brankář zastavil nebezpečnou střelu maskou.

52:30
    Plameny zdržely hru u mantinelu a následně vyhodily až k Čekalovi.

52:14
    Mečiarovu střelu od modré vyrazil Sláma levým betonem.

51:44
    Za krosček jde pykat na trestnou lavici Jiří Plachý.

50:45
    Jelínek nahodil kotouč na Slámu, ale puk k žďárskému brankáři nedoputoval, jelikož ho jeho obránce zblokovala a záhy poslal na zakázané uvolnění.

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 46. Hadrava (Srdínko, Třetina), 56. Jelínek (Kopic), 61. Kopic – 22. Pilný (Plachý), 55. Pleva

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Veselý) – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Zadražil, Šidák, Srdínko, Jeník – Kubát, Třetina, Marek Hadrava – Votápek, Plachý, Kopic – Bezděk, Martin Hadrava, Kadlec – F. Kasalý, Tolkner
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Peška) – Beneš, Staněk, Pleva, Pilný, Kolda, Vítek, Padělek, Krupka, Kaňka, Gregar, Künstmüller, Plachý, Hron, Vítek, Man, Zídek

Rozhodčí: Kareš – Potůček, Tasch