Varnsdorf – Žižkov 0:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 1:2 (kon.) | Most – Ústí n. L. 0:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:2 (1:2)
SK Sigma Olomouc
Neděle 15.03.2015, 14:30 • Městský stadion Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z fotbalového stadionu v Husových sadech ve Znojmě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek neděle, úspěšný start do nového týdne a příště na shledanou. (16:22:14)

Hráči obou mužstev se šli ještě pozdravit se svými fanoušky, hosté udělali další významný krok k postupu zpět mezi elitu.

Druhá půle branku nepřinesla, ale nutno říct, že to byli spíš hosté, kdo se dostával do šancí. V té největší trefil Navrátil tyč. Znojmo i přes marodku podalo slušný výkon, škoda inkasované branky v samém závěru první půle, která se nakonec ukázala jako rozhodující.

90+2

90+2
    Hosté jsou usazeni před svým brankářem a drží svůj těsný náskok.

90+1
    Žlutou kartu dostává Houska (SK Sigma Olomouc).

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Nový muž na hřišti Javůrek mohl rozhodnout, jeho pěknou ránu do protipohybu ale perfektním zákrokem vyrazil domácí brankář.

88
    Žlutou kartu dostává Lacko (1. SC Znojmo FK).

88
    Kušnír upadl v souboji o míč v pokutovém území Olomouce, hlavní arbitr vše posoudil jako nedovolený zákrok a hosté mohou šetřit čas.

87
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Navrátil, přichází Javůrek.

86
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Petr, přichází Bystroň.

85
    Zahradníček si vyměnil míč se spoluhráčem, poté ale v rozhodujícím momentu uklouzl a do šance se nedostal.