Třinec – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Pardubice – Karviná 2:1 (kon.) | Olomouc – Opava 1:1 (kon.)
Vlašim – Most 2:0 (kon.) | Táborsko – Znojmo 2:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:0 (2:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 21.03.2015, 15:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Táborsko vcelku bez problémů udrželo poločasové vedení a poráží Znojmo 2:0. V druhé půli sice diváci branku neviděli, mohli si ale hned celkem třikrát prohlédnout žlutou kartu. To je ze Soukeníku vše, na další onlajn z fotbalu se těší Josef Janda. (16:49:18)

90+1

90
    Rozhodčí nastaví 1 minutu.

89
    Táborsko se už nikam nežene a těší se na další tři domácí body a na další Tomovu nulu.

88
    Nebezpečný únik Znojma končí nepřesnou přihrávkou.

85
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Presl, přichází Hovorka, který nastupuje k ligové premiéře.

84
    Kočí našel nádherně Preslovu hlavu! Jeho pokus skončil na tyči, poté byl podle domácích Presl sražen k zemi. Penalta se k jejich údivu nekoná.

83
    Ilizi dostal malou domů a hodně mu míč poskakoval okolo nohou. Napoprvé ho ani netrefil, měl však na odkop dost času, než se k němu hráči Táborska dostali. Diváci jsou hodně pobaveni.

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Levai.

76
    Ciferský hrál míč, Okleštěk ale hodně pocítil jeho prudký zásah. Rozhodčí situaci vyhodnotil proti domácím, nicméně Toma poté sebral centr do rukou.

75
    Sladký utíkal přes půlku hřiště, od brankové čáry soupeře už se mu ale kvalitní centr nepovedl.

74
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Njire, přichází Stáňa.

73
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Strnad, přichází Musiol.

70
    Žlutou kartu dostává Javorek (FC MAS Táborsko). Neadekvátně atakoval hostujícího gólmana.

67
    Táborsko dobře drží míč. Znojmo už se znovu muselo zakopat před vlastní brankou a nemá na zvrat síly.