Třinec – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Karviná 2:2 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:3 (kon.)
Táborsko – Zlín 2:0 (kon.) | Opava – Znojmo 0:0 (kon.)
Slezský FC Opava
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 16.05.2015, 18:00 • Městský fotbalový stadion Opava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Druhé domácí utkání Slezského FC za sebou skončilo bezbrankovou remízou. Více šancí si především v prvním poločase vypracovala Opava. Ve druhé půli ovšem úroveň zápasu upadla do průměru. Znojmo působilo dojmem, že si přijelo pro bod a s ním také odjíždí. Velkým minusem utkání je zranění Davida Mikuly, jenž musel být ze hřiště odnesen na nosítkách. V součtu s minulými zápasy Slezský FC už 316 minut nevstřelil gól. Dnes tuto sérii rozhodně mohl protrhnout. Největší příležitost měl na kopačce Kuzmanovič, ale balon poslal těsně vedle tyče. S konstatováním, že ke třem bodům měli blíže domácí, se loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:53:22)

90+2

90+1
    Schaffartzik z trestného kopu poslal do vápna nebezpečný centr, který brankář Ilizi s potížemi vyrážel před vápno.

90
    Konec zápasu se blíží. Rozhodčí nastavují navíc dvě minuty.

88
    Před chvílí proběhlo poslední střídání celého zápasu, když Stáňu zastoupil na hrací ploše Helísek.

85
    Z pravé strany centroval na bližší tyč Grussmann a Dvorníkovi k trefení míče scházely centimetry.

83
    Poslední střídání Opavy. Trenér Baránek stáhl Mrázka a nahradil ho Grussmannem.

82
    V sestavě Znojma proběhlo další střídání. Za Oklešťka šel na hřiště Ledecký.

82
    Schaffarzik centrem z rohu nabil Mrázkovi, který na hranici velkého vápna z voleje pálil vedle.

80
    Zraněného Mikulu nahradil Dvorník.

79
    Za záchrannou brzdu zatáhl hostující Dreksa, který fauloval Janetzkého.

78
    Tohle nevypadá dobře. Po nešetrném zásahu jednoho ze znojemských hráčů opustil hřiště na nosítkách stoper Slezského FC David Mikula.

76
    Tomáš Mrázek vypálil přibližně ze dvaceti metrů. Střela mu sice sedla, ale snesla se vedle levé tyče Iliziho brány.

76
    Zástupci sdělovacích prostředků už ví, že utkání sleduje 1264 diváků, což je návštěva, která zůstala za očekáváním.

75
    Znojmo posiluje ofenzivu. Místo Levaie jde na hřiště Pázler.

73
    Druhým potrestaným hráčem utkání je stoper Znojma Jaroslav Svozil.

72
    Po pěkné kolmici Nemanjji Kuzmanoviče na Václava Jurečku se rýsovala zajímavá šance Opavy. Opavský křídelník si ale při centru počínal zbrkle a balon získala znojemská obrana.

69
    Po první žluté kartě následuje i první střídání. Jakuba Habustu nahradil František Metelka.

66
    A máme tu první žlutou kartu utkání v podání Davida Mikuly. Z následného přímáku pálil do Vaškova náručí Njire.