New Jersey – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Minnesota 1:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Detroit – Calgary 2:5 (kon.) | Chicago – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:2 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 07.03.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Generali play off Tipsport extraligy

Nováček Tipsport extraligy nepřestává překvapovat a v osmifinálové sérii s Plzní se ujímá vedení 2:1 na zápasy, což znamená, že mu k postupu schází poslední krůček. Vítězný gól vstřelil v 53. minutě Lukáš Pabiška, v samém závěru pak výhru týmu z města automobilů pojistil Jiří Kučný. Z mé strany je to vše, budu se na vás těšit u dalších onlajnů. Na počtenou! (19:58:55)

60:00

59:46
    Střela Robara od modré se neujala, ale to na osudu tohoto zápasu nic nezmění.

59:41
    Icing hostí, hra se stěhuje před Machovského. ŠKOENERGO Aréna odměňuje své miláčky standing ovation.
    Jiří KUČNÝ - 4:2

59:15
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, mladoboleslavští hokejisté se ujmou v této sérii vedení 2:1 na zápasy! JIŘÍ KUČNÝ dorazil za bezmocného Machovského pokus Michala Broše. Asistence: Michal Broš, Martin Látal.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny!

58:42
    Martin Látal mířil příliš vysoko, ale domácí zůstávají v pásmu.

58:13
    Radan Lenc střádá cenné vteřinky v rohu kluziště, nadechnou se hosté k závěrečnému tlaku?

57:47
    Oddechový čas pro hosty!

57:47
    Indrák hrál vysokou holí, hra se stěhuje do středního pásma.

57:06
    David Výborný to udělal náramně, čistým hitem sestřelil plzeňského beka a namazal do skvělé pozice Pacovskému, proti jehož dělovce skvěle zasáhl Machovský!

56:26
    Kučný se s tím nepáral a jednoduše nahodil puk do pásma Plzně, kde se jej ujímá Jeřábek.

56:02
    Pavel Musil byl v ofsajdu, do konce třetí třetiny zbývají už jen necelé čtyři minuty!

55:33
    Do třetice! Machovskému rychle naskakují procenta úspěšnosti zákroků, celý stadion aplauduje.

55:31
    A znovu. Matěj Machovský pro jistotu schoval puk v lapačce, bude se vhazovat po jeho levé ruce.

55:26
    Mikulík se prokousal celým útočným pásmem a takovou žabičkou jen poslal puk do Machovského výstroje, čímž ho donutil k přerušení hry.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 17. Výborný (Holub), 20. Pacovský, 53. Pabiška (Kašpařík, Mikulík), 60. Kučný (Broš, Látal) – 21. Kadlec (Sýkora), 34. Sýkora (Simon)

BK Mladá Boleslav: Růžička M. (Rittich) – Vidmar, Kučný, Holub, Kočí, Čermák, Robar – Klimenta, Broš, Látal – Bárta, Výborný, Pacovský – Pabiška, Kašpařík, Mikulík – Lenc, Musil, Hyka
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek, Kadlec, Pulpán, Mozík, Boháč, Kubka, Sklenička – Johnson, Simon, Sýkora J. – Schleiss, Bližňák, Indrák – Kubalík, Lev, Beran – Culek, Sýkora T., Hollweg

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Barvíř, Blümel

Diváci: 4200 (vyprodáno)