Teplice – Plzeň 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:4 (kon.)
FK Teplice
2:2 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Pátek 14.08.2015, 18:30 • Na Stínadlech, Teplice. Kapacita: 18 221 míst • Synot liga • 4. kolo

Statistiky utkání:

Držení míče: 49 – 51
    Střely na branku: 3:9
    Střely mimo: 4:7
    Rohové kopy: 5:8 (21:50:15)

Viděli jsme opravdu velmi pohledné utkání se spoustou zajímavých momentů! Hrál se skvělý fotbal z obou stran. Plzeň vedla v poločase 2:0, ale Teplice dokázaly vyrovnat, když v 90. minutě hlavou skóroval obránce Lüftner. Mezitím na stadionu vypla světla a zažili jsme průtrž mračen. Teplice – Plzeň 2:2!

90+5

90+5
    Grigar zachytil centr Vůcha.

90+4
    Potočný v ofsajdu.

90+3
    Rajtoral trefil nohou hlavu Vondráška, žlutá karta!

90+2
    Faulovaný Breite, mezitím opět vypadla část světel na stadionu.

90+1
    Sudí Hrubeš nastavuje pět minut!

90
    Hodně kuriózní situace! Gólman Teplic Grigar také podstoupil souboj ve vápně a při gólové situaci obdržel ve vápně ránu a nyní po ošetření se zavázanou hlavou se vrací do své branky. Tomu se říká – nastav pro gól vlastní život!

90
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Jan Kovařík.
    90. Michael LÜFTNER - 2:2

90
    Teplice právě vstřelily branku!
    Krob poslal míč do vápna z rohového kopu a hlavičkou dokázal vyrovnat MICHAEL LÜFTNER. Je srovnáno – 2:2!

89
    Teplice kopají roh a ve vápně je i gólman Grigar!

88
    Faul na Ljevakoviče posílá při následné standardce všechny hráče Teplic do útoku.

87
    Žlutou kartu dostává Jan Krob (FK Teplice).

86
    Teplice bojují v útoku, ale Plzeň se drží, aby neudělala chybu.

85
    Mahmutovič byl v ofsajdu a za zakopnutí míče na tribunu ještě dostal žlutou kartu.

84
    Plzni se daří kouskovat hru a Teplice se dopouštějí faulů.

83
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Radim Breite, přichází Ivo Táborský.

Martin Pešout

Branky: 49. Fillo (pen.), 90. Lüftner (Krob) – 34. Baránek (Vaněk), 45+1. Kopic (Ďuriš)

Karty:   1. Ljevakovič (TEP), 39. D. Jablonský (TEP), 67. Hora (TEP), 87. Krob (TEP) – 48. Hubník (PLZ), 85. Mahmutovič (PLZ), 90+3. Rajtoral (PLZ)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:7.
    FK Teplice: Grigar – Hora, Lüftner, D. Jablonský, Krob – Vondrášek, Breite (83. Táborský), Vachoušek (C) (76. Balázs), Ljevakovič, Fillo (63. Kapolongo) – Potočný.
    Náhradníci: Slavík – Dramé, Táborský, Kapolongo, Matula, Hošek, Balázs.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Rajtoral, Hubník, Baránek, Limberský (C) – Petržela (64. Vůch), Vaněk, Kolář, Hořava, Kopic (90. Kovařík) – Ďuriš (77. Mahmutovič).
    Náhradníci: Bolek – Hejda, Holenda, Hrošovský, Kovařík, Vůch, Mahmutovič.

Rozhodčí: Hrubeš – Blažej, Pilný