Znojmo – Olomouc B 3:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
3:0 (1:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 27.09.2015, 18:00 • Městský stadion Znojmo. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a příjemný zbytek nedělního večera, užijte si prodloužený víkend a příště na počtenou. (19:50:52)

Znojmo ve druhé půli dlouho drželo svůj těsný náskok a bránilo jednobrankový stav, nakonec jej díky dvěma penaltám navýšilo. Hosté byli několikrát velice blízko srovnání, ale doplatili na hodně mizernou koncovku, kdyby se jim podařilo srovnat, případně kdyby v první půli využili některou z tutovek a šli do vedení, zápas by se zřejmě vyvíjel jinak, ale to se už nedozvíme.

90+2

90+2
    Veselý ještě musel zasáhnout a míč chytit do rukavic.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Ledecký, přichází Hříbek.

89
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    RADIM NEPOŽITEK si vybral levou stranu, Spurný sice směr jeho střely dobře vystihl, ale na míč o kousek nedosáhl.

88
    Žlutou kartu dostává Spurný (SK Sigma Olomouc B).

88
    Lapeš se vydal za míče do pokutového území, kde byl faulován Spurným, je to další penalta.