Mountfield HK – HC Litvínov 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 4:5 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Chomutov 4:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 9:2 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 28.11.2015, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 24. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a užívejte si sobotního odpoledne. (14:36:49)

Utkání je u konce a důležité tři body si připisují ševci. Ti o své výhře rozhodli na konci druhé třetiny, kdy vstřelili dva góly a vytvořili si potřebný náskok, který udrželi až do konce.

59:28
    Hosté jsou s pukem za vlastní brankou. Dnes jim to už nevyjde.

59:00
    Minuta do konce a Brož je stále v jihlavské brance.

58:37
    Zakázané uvolnění Zlína a následuje oddechový čas pro domácí.

58:13
    Hosté v plném počtu a snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.

57:17
    Opět jihlavský gólman zasahuje a drží puk pod lapačkou.

56:46
    Brož drží puk a tak se bude vhazovat.

56:20
    Jihlavě se osvobozuje a Zlín začíná od Barvíka.

55:47
    Je tu vyloučení, které Jihlavě hodně komplikuje snahu vyrovnat. Dvě minuty za hákování si odpyká Hohl.

54:40
    Dělovka od modré z hole jihlavského beka končí jen na mantinelu za brankou.

53:44
    Zlín oslabení ustál a je v plném počtu.

52:55
    Zlín se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

52:35
    Ševci vyhodili puk na střídačku. Bude se vhazovat na jejich obranné modré.

51:43
    Komplikace pro domácí tým. Z hru vysokou holí si odsedí dvě minuty Hlaváč.

50:22
    Jihlava je v plném počtu.

50:03
    Po chvíli zlínského tlaku hosté opět vyhazují.

49:10
    Dukle se povedlo vyhodit puk až k bráně Barvíka.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 17. Hladiš, 37. Vyoral (Karafiát, Sirota), 39. Stiksa, 43. Vyoral – 13. Kousal (Najman), 48. Vlček (Najman)

Berani Zlín: Barvík (Haloda) – Kosorin, Sirota, Váňa, Stuchlík, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Lainka, Stiksa, Peška, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Kořenář) – Půža, Pražák, Váňa, Vlček, Kadlec, Hohl – Dufek, Ondráček, Najman, Dvořák, Bambula, Peschout, Kousal.

Rozhodčí: Vaněk – Novák, Wesley