Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dněpropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Sporting 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Basilej – Lech Poznaň 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Alkmaar – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Ajax 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | PAOK – Dortmund 1:1 (kon.)
Club Brugge – Midtjylland 1:3 (kon.) | Legia – Neapol 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Rapid 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 01.10.2015, 21:05 • Estadio El Madrigal, Villarreal • Evropská liga • Skupina E

Z mé strany to už bude vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera, na počtenou! (22:57:39)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:7. Fauly: 18:21.

Utkání je u konce, Villarreal porazil Plzeň 1:0 a nutno dodat, že zaslouženě!

Do utkání vstoupil o dost lépe, konkrétně velkým tlakem, ze kterého se ale neprosadil. Po 30. minutě začali útočit i plzeňští hráči, jenže ani těm nebylo přáno. Ve druhém poločase už jsme se dočkali gólu – v 54. minutě ho zařídil Léo Baptistão krásnou individuální akcí. Hosté už se poté na nic nezmohli. A když byl v 80. minutě vyloučen Procházka, lídr španělské Primera División postupně dokráčel k tomu, že oslavil první výhru ve skupině E.
    Villarreal z domácího zápasu získal všechny tři body za výhru 1:0.

90+3

90+3
    Teď už jsou u míče hráči Villarrealu, kteří ho nehodlají soupeři přenechat.

90+2
    Pas Rajtorala se ale vůbec nepodařil a domácí šli do nebezpečné protiakce, jenže střelu Samuela chytil Matúš Kozáčik.

90+2
    Plzeň se drží na útočné polovině a začíná kombinovat!

90+1
    Centr Egona Vůcha z pravé strany sebral do své náruče pozorný brankář Barbosa.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě tři minuty!

90
    Aidin Mahmutovič byl v ofsajdu a akce plzeňské Viktorky tak nemohla pokračovat.

90
    Castillejo se snažil přenechat míč Soldadovi, ten si ale pomohl faulem.

89
    Limberský pěkně zvládl defenzivní úkol a hlavičkou zpracoval míč pro Kozáčika.

88
    Útočný faul v podání Michala Ďuriše zastavil potencionální akci.

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Kovařík, přichází Egon Vůch.

88
    Slovenský brankář to ale rozchodil a zřejmě bude schopen utkání dokončit.

87
    Kozáčik se nyní drží za své levé koleno a zřejmě je lehce zraněný, na trávníku už jsou kluboví lékaři.

87
    Léo Baptistão nyní předal míč Soldadovi na přední tyč, ale ten poslal míč těsně vedle branky!