Slavičín – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Tachov – Plzeň 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Sparta 1:1 (4:5 po pen.)
Pardubice – Teplice 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 2:2 (2:3 po pen.) | Kroměříž – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Jihlava 0:5 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:5 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Středa 23.09.2015, 18:00 • Městský stadion Znojmo. • MOL Cup • 3. kolo

Já se loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:50:07)

Jihlava tak postupuje do osmifinále, ovšem soupeře jí určí los. Je však jisté, že to tak lehké, jako ve Znojmě, už mít zřejmě nebude.

Znojmo drželo s Jihlavou krok 70 minut, pak přišlo destrukčních deset minut, během kterých domácí inkasovali hned pět branek a veškerým nadějí na postup bylo konec. Je však pravda, že Znojmo dnes nebylo lepším týmem, nevytvořilo si ani moc šancí, naopak nebýt skvělého Dolečka, mohl být gólový příděl ještě větší. To na druhé straně Rakovan se musel spíš nudit.

90+1

90
    Domácí ještě budou rozehrávat roh, uvidíme zda se budou nastavovat nějaké minuty.

89
    Špatný centr končí v zámezí, rozehrávat bude Doleček.

88
    Jihlava už příliš nikam nespěchá a spíš si přihrává na své polovině.

86
    Žlutou kartu dostává Kryštůfek (FC Vysočina Jihlava).

85
    Fulnek trefil pouze bránícího protihráče. Možná by z toho byl šestý gól.

85
    Souhra na jeden dotek domácím žádný výsledek nepřinesla.

83
    Rakovan s rozehrávkou od brány nepospíchá, stejně je o vítězi už dávno rozhodnuto.

81
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Hříbek, přichází Nepožitek.

81
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Doleček sice znovu první velkou šanci hostů zlikvidoval, avšak na dorážku PAVLA DVOŘÁKA už neměl šanci reagovat, míč skončil u jeho pravé tyče.

80
    Rakovan s ledovým klidem bere míč do rukou.

79
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Marek, přichází Opluštil.

79
    Pomezní arbitr signalizuje ofsajd hostů, což znamená že míč získávají domácí.

76
    PAVEL DVOŘÁK po přihrávce do uličky běžel na brankáře úplně sám a i když se Doleček snažil zmenšit mu střelecký úhel maximálně, míč se mu vyrazit nepodařilo. Co vše dovede udělat jeden smolně inkasovaný gól.

75
    Znojmo úplně přestalo hrát a hosté toho náležitě využívají. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal ALEXI AUGUSTO BATIOJA QUINTERO a rozvlnil síť za Dolečkem potřetí.

72
    Batioja zavedl míč do útoku, přihrál na pravou stranu, kde se v pokutovém území zjevil nehlídaný PATRIK DEMETER a z otočky zamířil ke vzdálenější tyči.