Sparta – Příbram | 2:1 (kon.) |
Olomouc B – Znojmo | 0:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Vlašim | 2:0 (kon.) |
Česko – Bělorusko | 2:0 (kon.) |
Sunderland – Leicester | 0:2 (kon.) | | | Liverpool – Stoke | 4:1 (kon.) | | | Tottenham – Manchester Utd. | 3:0 (kon.) |
Gijón – Celta Vigo | 0:1 (kon.) | | | Valencia – Sevilla | 2:1 (kon.) | | | Villarreal – Getafe | 2:0 (kon.) |
Ath. Bilbao – Rayo Vallecano | 1:0 (kon.) |
Schalke – Dortmund | 2:2 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Leverkusen | 0:2 (kon.) |
Empoli – Fiorentina | 2:0 (kon.) | | | Turín – Atalanta BC | 2:1 (kon.) | | | Neapol – Hellas Verona | 3:0 (kon.) |
Sampdoria – Udinese | 2:0 (kon.) | | | Palermo – Lazio | 0:3 (kon.) |
Lille – Monaco | 4:1 (kon.) | | | Nice – Rennes | 3:0 (kon.) | | | Marseille – Bordeaux | 0:0 (kon.) |
Trenčín – Myjava | 3:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Slavia | 0:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Jihlava | 1:0 (kon.) |
Liberec – Brno | 3:0 (kon.) | | | Teplice – Hr. Králové | 3:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jablonec | 4:3 (kon.) |
Domažlice – Převýšov | 2:0 (kon.) | | | Jirny – Žižkov | 1:4 (kon.) | | | Čáslav – Vltavín | 0:2 (kon.) |
Union 2013 – Brozany | 0:0 (zruš.) | | | Štěchovice – Táborsko akademie | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Benátky n/J – Benešov | 2:1 (kon.) |
Zápy – Tachov | 3:0 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Uničov – Zlínsko | 2:0 (kon.) | | | Zlín B – Třebíč | 2:1 (kon.) |
Trnava B – Dunajská Lužná | 3:0 (kon.) | | | FC Košice – Žilina B | 0:0 (kon.) | | | Pohronie – MFK Zvolen | 0:0 (kon.) |
Borčice – Lok. Košice | 0:2 (kon.) | | | Senec – Šaľa | 2:0 (kon.) |
Heerenveen – Alkmaar | 4:1 (kon.) | | | Utrecht – Nijmegen | 3:1 (kon.) | | | Groningen – Graafschap | 3:1 (kon.) |
Twente – Feyenoord | 0:1 (kon.) |
Waregem – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Standard – Kortrijk | 1:1 (kon.) |
Setúbal – Belenenses | 0:1 (kon.) | | | Nacional – Estoril | 4:1 (kon.) | | | Tondela – União Madeira | 1:0 (kon.) |
FC Ferreira – Porto | 1:0 (kon.) | | | Braga – Moreirense | 1:1 (kon.) |
Salzburg – Admira | 1:0 (kon.) |
Ufa – Groznyj | 1:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Ural | 6:0 (kon.) | | | Spartak – Kubaň Krasnodar | 2:2 (kon.) |
konec
SK Sigma Olomouc B
0:2
(0:1)
1. SC Znojmo FK
Jan Matúš
Branky:
32. Žondra, 78. Ledecký (pen.)
Rozhodčí:
Diváci: 226
Karty: 26. Rajnoch (OLB), 85. Moulis (OLB), 90+1. Štěrba (OLB) – 18. Stáňa (ZNO)
Neproměněná penalta:
SK Sigma Olomouc B:
Spurný – Štěrba, Rode, Rajnoch (C), Hýbl – Texl (65. Hladík), Kalvach (37. A. Ševčík), Buchvaldek, Houska, Zahradníček (83. Moulis) – Yunis. Trenér: Augustýn Chromý.
Náhradníci: Ševčík A., Hladík, Moulis, Richter, Ševčík O., Reichl.
Trenér:
1. SC Znojmo FK: Doleček – Mezlík, Pokorný, Cihlář (C), Helísek – Stáňa (83. Njire), Weber (89. Šumbera), Okleštěk – Žondra, Ledecký (90. Svozil), Šamánek.
Trenér: Radim Kučera.
Náhradníci: Svozil, Vavřík, Šumbera, Nehyba, Stehlík, Njire, Konvalina.
Trenér:
Náhradníci: Ševčík A., Hladík, Moulis, Richter, Ševčík O., Reichl.
Trenér:
1. SC Znojmo FK: Doleček – Mezlík, Pokorný, Cihlář (C), Helísek – Stáňa (83. Njire), Weber (89. Šumbera), Okleštěk – Žondra, Ledecký (90. Svozil), Šamánek.
Trenér: Radim Kučera.
Náhradníci: Svozil, Vavřík, Šumbera, Nehyba, Stehlík, Njire, Konvalina.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 226
Exekuce pokutového kopu se zhostil DAVID LEDECKÝ, jenž poslal míč na zcela opačnou stranu, než kam skákal brankář Spurný.