Pardubice – Vyšehrad 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 2:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 07.05.2016, 17:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 26. kolo

Táborsko přidalo ve druhé půli branku z penalty a poráží Znojmo 2:1. Hosté hráli od 65. minuty bez vyloučeného Ledeckého a na body důležité k postupu dnes myslet nemohli, ač v závěru snížili. To je ze Soukeníku vše, loučí se Josef Janda. (18:51:56)

90+2

90
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Hezký signál po standardce vedl ke snížení. Ze skrumáže před Tomou se prosadil zřejmě PATRIK BOGNER. Znojmo snižuje na poslední chvíli na 2:1.

89
    Domácí trumpetisté a bubeníci hrají oslavnou píseň a zápas může skončit.

87
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Ciku, přichází Pilík.

86
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Nepožitek, přichází Bogner.

84
    Žlutou kartu dostává Běloušek (FC MAS Táborsko).

84
    Ciku je v závěru hodně aktivní, další jeho sražená střela končí mimo nebezpečí Veselého branky.

83
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Traore, přichází Kučera.

82
    Ciku se nechal obrat Mezlíkem, snahu tak mohou předvést opět hosté.

Dnešní utkání sleduje 427 diváků.

79
    Hodně vehementně se k hlavičce protlačil Traore, branku ale z pěkné pozice přestřelil.

77
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Stáňa, přichází Njire.

76
    Žlutou kartu dostává Linhart (FC MAS Táborsko).

76
    Domácí kontrolují hru a užívají si před svými diváky na jaře nezvyklé dvoubrankové vedení.

72
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Presl, přichází Kočí.

71
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Po faulu na Linharta se k penaltě postavil ALEŠ HANZLÍK a dělovkou pod břevno nedal Veselému šanci. Táborsko vede 2:0.

70
    Byla nařízena penalta proti Znojmu!

68
    Táborsko vypadá klidně a domácí fanoušci se těší na první jarní domácí vítězství.