Lech Poznaň – Ufa 1:1 (kon.) | Jagiellonia – Wigry 1:2 (kon.) | Zabrze – Miedź 0:3 (kon.)
Podbrezová – Šaľa 4:1 (kon.) | Keşla FK – Slovan Bratislava 0:2 (kon.) | Michalovce – Lok. Košice 0:0 (zruš.)
Gdańsk – Vaduz 2:4 (kon.) | Atlantas – Górnik Ł. 0:0 (kon.) | Plzeň – Duisburg 0:1 (kon.)
Brno – Dunajská Lužná 2:1 (kon.) | Senica – Rohožník 0:0 (zruš.) | Dortmund – Sparta 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
MSV Duisburg
Úterý 19.01.2016, 16:30Přípravný zápas

Bez nastaveného času rozhodčí uzavřel druhý poločas dnešního přípravného utkání. To končí výsledkově lépe pro německý MSV Duisburg, který zvítězil 1:0 díky brance Kevina Wolzeho z úvodu první půle, výsledek je však při podobných zápasech obvykle vedlejší. Viktoria odehrála s účastníkem 2. Bundesligy vyrovnaný duel a vzhledem k vysoké trénikové zátěži bude pro trenéra Krejčího zajisté důležitější předvedný herní projev a výkon jednotlivých hráčů.

Pro dnešek je to vše, přeji hezký zbytek týdne a budu se těšit u dalších přenosů. (18:24:58)

90

90
    Hosté už nikam nespěchají.

89
    Kozáčik se teď proletěl vzduchem. Proti střele zpoza vápna se musel natáhnout, ale míč bez větších potíží chytá.

89
    I Holendovi byla teď při zpracování odpískána ruka.

88
    Dlouhý nákop teď propadl až k Ratajczakovi.

87
    Viktoriáni kombinují na vlastní polovině. Nedaří se jim zatím proniknout s míčem hlouběji k brance soupeře.

86
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází James Holland, přichází Matthias Kühne.
    85. Zajímavá příležitost Duisburgu

85
    Velká šance pro MSV! Hubník však Poggenbergův centr z levé strany na Scheidhauera číhajícího před odkrytou branku zastavil na poslední chvíli skluzem přímo před Kozáčikem. Ten si následně volný balon v klidu sebral.

84
    Kolář si při zpracování pomohl rukou, a byť se mu to nelíbí, míč budou mít hráči Duisburgu.

83
    Hubník teď pod tlakem vrací ke Kozáčikovi.

82
    Dauschův střílený centr obrana Plzně odvrací.

81
    Iljutčenko opět obětí nedoloveného zákroku. Nyní to byl Kučera. Hosté budou zahrávat přímý kop nějakých 25 metrů od branky Plzně.

80
    Nyní se však provinil Matějů, který si vyšlápl na střídajícího Iljutčenka.

79
    Hořava si dobře prvním dotekem posunul balon a vynutil si faul soupeře.

78
    Kozáčik se teď vydal daleko od vlastní branky, aby vypomohl obraně s odkopem soupeře. Plzeň je nyní v tlaku.

76
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Kevin Wolze, přichází Nico Klotz.

75
    Hořava dostal balon do středu a úplně se mu otevřel prostor před velkým vápnem. Zkusil to vzít tedy na sebe, střelou ze střední vzdálenosti však branku minul.

Marek Kratochvíl

Branky: 14. Wolze

FC Viktoria Plzeň: I. poločas: Kozáčik – Rajtoral, Hejda, Baránek, Limberský – Suchan, Hrošovský – Petržela, Ďuriš, Kopic – Krmenčík
    II. poločas Kozáčik – Matějů, Kučera, Hubník, Končal – Vaněk, Hořava – Štípek, Kolář, Kovařík – Holenda

MSV Duisburg: Ratajczak – Bohl, Meissner (46. Feltscher), Bajič (46. Bomheuer), Wolze (76. Klotz) – Holland, Albutat (46. Dausch) – Bröker (71. Chanturia), Grote (61. Poggenberg) – Janjič (61. Iljutčenko), Scheidhauer