Č. Budějovice – Žilina 0:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Myjava – Borčice 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Táborsko akademie 4:1 (kon.) | Wisła Puławy – Hlučín 2:2 (kon.) | Ludogorec – Brno 0:0 (kon.)
Sparta – Dynamo 1:1 (kon.) | Třinec – Petřkovice 6:1 (kon.) | Pogoň – Trenčín 3:2 (kon.)
Plzeň – Stabæk 2:0 (kon.) | Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (0:0)
Stabæk Fotball
Středa 03.02.2016, 18:00Přípravný zápas

Druhý poločas byl pro plzeňské barvy o poznání veselejší. Změny v sestavě přinesly ovoce. Obě branky vstřelil střídající Ďuriš, pomohli mu k tomu i další střídající hráči. Viktoria Plzeň tak poráží norský Stabaek. Pokud nebudeme počítat první přípravné utkání s Domažlicemi, tak Plzeň v přípravě vyhrává první zápas. Vypadá to, že se hrálo nakonec 2x35 minut, byť před zápasem se o zkrácení hrací doby nepsalo.

Soustředění na Maltě Plzeň zakončí posledním přípravným zápasem v sobotu. V neděli se vydá domů, aby se mohla připravovat na první jarní utkání. (19:39:40)

80

79
    Pro roh si skočil Bolek.

79
    A Stabaeku se podařilo dostat do pokutového území. Vydolovali roh.

78
    Jejich pobyt v útoku se prodlouží. Po faulu totiž budou hráči v bílém u míče.

77
    Na útočnou polovinu se vydává po delší době Stabaek.

76
    Další roh se snažila Viktorie rozehrát po zemi. Celá akce se nezdařila.

75
    A Kovařík si roh zopakuje po zahrání soupeře do zámezí.

75
    Rychlý útok Plzně po pravé straně končí díky zásahu obránce v zámezí. Uvidíme roh.

74
    Pár kroků chybělo Holendovi, u míče byl dříve brankář norského týmu.

72
    V závěru zápasu dostává šance trojice mladíků. Krom Končala postupně na trávník přišel i Průcha a Provod.

71
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Petržela, přichází Provod.

69
    Změny v sestavě jsou znát. Plzeň je v útoku nebezpečnější.
    67. Michal ĎURIŠ - 2:0

67
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po rohu úspěšně hlavičkuje Holenda. Jeho Hlavička se dostává na nohu MICHALA ĎURIŠE, který se z otočky prosazuje.