Vítkovice – Frýdek-Místek 3:3 (kon.) | Karviná – Góra 4:1 (kon.) | MFK Zvolen – B. Bystrica 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – FC Košice 0:0 (zruš.) | Piast Gliwice – Třinec 1:2 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
Olomouc B – Senec 6:0 (kon.) | Ostrava – Trnava 0:2 (kon.) | Opava – ROW Rybnik 0:0 (zruš.)
Hr. Králové – Miedź 1:0 (kon.) | Nitra – Znojmo 0:0 (kon.) | FCSB – Trenčín 0:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – Senica 4:1 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 0:1 (kon.)
Levski – Brno 1:0 (kon.) | Ludogorec – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Plzeň – Groznyj 0:3 (kon.)
FC Nitra
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
sk Sobota 06.02.2016, 12:30Přípravný zápas

V stretnutí pod Zoborom diváci presný zásah nevideli a duel sa skončil bezgólovou remízou. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok dňa. (14:37:51)

Záverečné štatistiky:
    Strely na bránu: 3:8
    Strely mimo brány: 2:5

90

90
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby tohto zápasu. Znojmo ešte drží loptu v útoku, získalo aj autové vhadzovanie.

86
    Znojmo stále ostáva v útoku a pokúša sa strhnúť vedenie na svoju stranu. Hostia teraz zahrávali nebezpečne vyzerajúci priamy kop, no po ňom sa im nepodarilo zakončiť.

85
    Po svojom jedenástom rohu v zápase už ale hostia zakončili iba mimo priestoru troch žrdí.

84
    Znojemskí hráči rozohrali rohový kop, po ňom zakončili do priestoru brány, ale domáci gólman loptu vyrazil na ďalší roh.

83
    V závere hostia pokračujú vo svojej aktívnej hre a opúť vystrelili do priestoru troch žrdí, ale gól sa im stále nepodarilo dosiahnuť.

82
    Aktuálne štatistiky:
    Strely na bránu: 3:6
    Strely mimo brány: 2:4

76
    Deviaty rohový kop v zápase pre Znojmo. Pod Zoborom však na otvárací presný zásah stále iba čakáme.

66
    Svoj štvrtý rohový kop v zápase teraz zahrávala Nitra, ale ani domáci štandardku nedoázali využiť.

48
    Nitrianski hráči loptu odvrátili iba na ďalší roh, ale ani ten českí futbalisti nedokázali využiť. Aj naďalej pokračujeme za stavu 0:0.

48
    Po zmene strán získalo Znojmo rohový kop, už svoj siedmy v tomto stretnutí.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je minulosťou, ale prvý presný zásah sme ešte nevideli. Uvidíme, či sa po prestávke niektorému z celkov podarí ujať vedenia.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

31
    Ani šiestykrát v zápase Znojmo svoj rohový kop nevyužilo. Nitrianski diváci stále čakajú na otvárací presný zásah.

25
    Znojemskí futbalisti zahrávali už svoj piaty rohový kop v zápase.

20
    Znojmo rozohrávalo dva rohové kopy za sebou, útočná snaha na oboch stranách je teda badateľná.