FC Sellier & Bellot Vlašim
Středa 16.11.2016, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Ze Znojma je to dnes vše, hezký zbytek večera. (18:56:38)

Dnešní utkání sledovalo 192 diváků.

Strhující, úžasné, parádní. Asi takové bylo dnešní utkání mezi Znojmem a Vlašimí. Od začátku zápasu jsme viděli ofenzívní podívanou, obě mužstva předvedla sympatický výkon a snažila se o rozhodnutí zápasu ve svůj prospěch. Vlašim se i přes inkasovanou brankou ze začátku dnešního střetnutí dostala do vedení 3:1, Znojmo však dokázalo vyrovnat. Vypadalo to, že duel skončí smírně 3:3, v 89. minutě se však hosté dostali znovu do vedení, na což ale domácí nalezli bleskovou odpověď v první minutě nastavení. Remíza je dnes rozhodně spravedlivým výsledkem.

90+3

90+1
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Neskutečné, neskutečné, neskutečné! Znojmu se podařilo nemožné a bleskově po inkasovaném gólu vyrovnává! ROBERT BARTOLOMEU stál na správném místě ve správný čas a po přesné přihrávce hlavou rozvlnil poosmé v zápase síť!

89
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hosté odcentrovali rohový kop do vápna, kde se míč dostal k PETRU BREDOVI, který se štěstím pravděpodobně rozhodl o vítězství svého mužstva.

89
    Pěkná kombinace Vlašimi, Znojmo ale na poslední chvíli zasáhlo!

88
    Oba týmy chtějí vyhrát a snaží se v závěru zápasu strhnout vítězství pro sebe.

87
    Roh nebyl zahrán špatně, obrana však byla dravější a odhlavičkovala míč do bezpečí.

86
    Šance pro Znojmo, rohový kop!

85
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Bernardo Frizoni, přichází Ladislav Janda.

84
    Opět emoce na obou stranách, rozhodčí hráče uklidňuje.

83
    Ofsajd, do kterého se dostal Nepožitek.

82
    Bartolomeu odcentroval do šestnáctky, soupeř však situaci uklidnil.

81
    Po faulu na Urbančoka bude následovat standardní situace.

80
    Na druhé straně se dostal k hlavičce jeden útočníků Vlašimi, jeho hlavička však letěla nad horní tyč.

79
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Wiesner, přichází Erik Liener.

Tomáš Teplý

Branky: 6. Motal, 44. Njire (pen.), 52. Motal, 90+1. Bartolomeu – 26. Frizoni, 29. Nečas, 31. Nečas, 89. Breda

Karty:   3. Doleček (ZNO), 35. Nepožitek (ZNO), 66. Čereda (ZNO), 77. Mezlík (ZNO) – 35. Wiesner (VLA), 76. Breda (VLA), 77. Hašek (VLA)

Neproměněná penalta: 67. Vyhnal (VLA), brankář Doleček zneškodnil

1. SC Znojmo FK: Doleček – Mezlík (C), Svozil, Helísek, Javůrek (46. Čereda) – Nepožitek, Motal, Holub, Njire (65. Bartolomeu) – Rybička (46. Urbančok), Klíma.
    Náhradníci: Halouska – Čereda, Bartolomeu, Urbančok, Yilmaz, Rapouch.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Wiesner (79. Liener), Piško, Frizoni (85. Janda), Breda (C), Kavka – Vondra, Reiter, Hašek, Nečas – Vyhnal.
    Náhradníci: Vorel – J. Štochl, Tusjak, Janda, Kučera, Liener, Jícha.

Rozhodčí: Severýn – Ratajová, Flimmel