Jablonec – Plzeň 2:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 1:3 (kon.) | Slovácko – Karviná 1:1 (kon.)
FK Jablonec
2:2 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 06.05.2017, 14:00ePojisteni.cz liga • 27. kolo

Dnes jsme viděli strhující podívanou a to hlavně ve druhém poločase, protože v něm předvedli domácí fotbalisté nevídanou touhu srovnat, což se Jablonci i povedlo. Plzeň si odnesla do druhé půle dvoubrankové vedení a nic nenasvědčovalo tomu, že by Viktoria dnes měla přijít o body, ale Doležal se dvěma brankami postaral o remízu. Navíc Jablonec měl několik dalších příležitostí k tomu, aby bral všechny tři body. Pro hosty je to veliká ztráta, v souboji o titul bude rozhodovat každý bod. (15:59:19)

90+3

90+3
    Na útočné polovině hosté faulovali a rozehrávat bude domácí Beneš.

90+2
    K němu si sběhl z branky i Kozáčik. Po rohovém kopu střílel zpoza vápna Hrošovský, ale zeď stojící ve vápně neprostřelil.

90+2
    Masopust na polovině hřiště ztratil balon, čímž vznikl brejk Plzně. Kovařík se ve vápně uvolnil a centroval a vybojoval roh.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Na druhé straně zase centroval z levého křídla Pilař, ale u bližší tyče našel jen rukavice Hrubého.
    90. Považanec uspěchal střelu, Kozáčika nepřekonal.

90
    Střídající Považanec dostal dobrý míč za obranu Plzně, ale akci asi uspěchal, protože střílel z velké dálky a jen našel připraveného Kozáčika.

88
    Jablonec se asi spokojí s remízou, za to Plzeň se v posledních minutách snaží tlačit na branku, ale zatím si neví rady s balonem.

87
    Hrošovského centr Hrubého protáhnul, ten se totiž musel vydat do vzduchu aby vyboxoval a poslal míč do bezpečí.
    86. Masopust se opřel do míče, z úhlu ale přestřelil bránu.

86
    Centr z pravé strany proletěl až ke vzdálenější tyči na Masopusta, který měl velmi dobrou příležitost rozhodnout, ale branku Plzně minul!

85
    Viktoria se s míčem nastěhovala na polovinu Jablonce, ale zatím skulinku v obraně najít nemůže.

84
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jaroslav Diviš, přichází Jakub Považanec.

83
    A z rychlého protiútoku mohl jít Mihálik do slibné šance, ale byla mu při zpracování balonu odpískána velmi sporná ruka.

83
    Tohle byla pro Hrubého jednoduchá práce, Kovaříkův centr totiž mířil přímo do jeho náruče, navíc nikdo z plzeňských neatakoval.

82
    Teď už byl ale u míče Pilař, který se snažil prostrčit míč na Kopice, jenže nepřesně a u míče jsou opět domácí.