Vysoké Mýto – Litoměřice 7:2 (kon.) | Chrudim – Hodonín 2:1 (kon.) | Česká Lípa – Helas Brno 0:3 (kon.)
Interobal Plzeň – Slavia 2:2 (kon.) | Hradec Králové – Třinec 2:6 (kon.) | Zruč n/S – Sparta 4:2 (kon.)
MADOS MT Hradec Králové
2:6 (2:5)
SKP Ocel Třinec
Pátek 02.12.2016, 20:301. Futsal liga • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a příště zase na počtenou. (22:11:35)

Je konec, branky dnes stříleli hlavně hosté, a to konkrétně Lukáš Baron, kdy především jeho čtyři branky dnes zajistily Třinci tři body.

39:02
    Teď ještě zakopl Zdržálek a zřejmě si nepatrně vyrazil dech, po chvilkovém přerušení se už pokračuje.

37:51
    Třinec právě vstřelil branku!
    David Kantor přistrčil míč na DARIUSE SIEROTU, který přidává šestou branku hostů a potvrzuje tak jejich gólovou dominanci – 2:6.

37:16
    Vzápětí se k tvrdé dorážce dostal Habrman, třetí branka Hradce z toho ale nebyla.

36:56
    Ovšem málem se z početní výhody Hradce, tedy hry bez brankáře, urodilo na druhé straně. Slavík ale přes Dědečka neprocedil míč do prázdní branky.

36:30
    Východočeši už pár vteřin zkouší power play, tak uvidíme, jestli jim alespoň tohle přinese kýžené snížení.

36:22
    Domácí mají ve druhém poločase jednoznačně míč na svých sálovkách více, ovšem jejich koncovka dnes nebyla taková, jakou by si Hradečtí představovali.

34:36
    Oddechový čas pro Mados.

34:26
    Slavík proběhl středem hřiště v menším brejku hostů a nakonec přihrál na Sierota. Ten ale mířil pouze na hruď gólmana.

33:50
    Semerád sklepl ze středu na Friedla, který křižně hledal Holubce. Ten ještě nahrál na Chromka, jenž trefuje levou tyčku!

32:16
    Východočeši se snaží svoje úsilí s blížícími se poslednímu minutami zápas navýšit a ještě tak alespoň zkusit zdramatizovat utkání. Povede se jim to?

30:32
    Poslední chvíle toho příliš podstatného nepřinášejí, o výsledku se zřejmě rozhodlo už definitivně v prvním poločase a Hradec se tak ve druhé půli snaží stále dobývat.

28:49
    Oddechový čas pro Třinec.

28:31
    Hradec se zase uchytil vpředu a snaží se probít přes třineckou defenzivu.

27:43
    Vzápětí už ale došlo na koncovku, a to když střílel Fenz. Po dobrém průniku ale mířil nad.

27:26
    Hradec dnes brzdí i vlastní nepřesnost, jako třeba nyní, kdy zbytečně ztratil míč na vlastní polovině.

Ondřej Novotný

Branky: 14. Semerád (Šejvl), 20. Zdržálek – 10. Baron (Opluštil), 13. Baron (Opluštil), 16. Baron (Opluštil), 17. Baron (pen.), 19. Mendrok (Hudzieczek), 38. Sierota (Kantor)

Karty:   17. Zdržálek (SLM) – 22. Samek (TRI)

MADOS MT Hradec Králové: Ordelt (21. Ondráček) – Friedl (C), Beran, Chromek, Zdržálek, Habrman, Šejvl, Semerád, Fenz, Holubec, Dědeček.
    SKP Ocel Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok, Hudzieczek, Baron, Buryan, Kantor, Opluštil, Przyczko, Samek, Sierota, Blahut, Slavík.

Rozhodčí: Kresta – Vodrážka