Nový Jičín – Poruba 2011 1:6 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 6:7 (0:1 po s.n.) | Opava – Vsetín 4:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 2:0 (kon.) | Nymburk – David Servis 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (2:1 po s.n.) | Písek – Kolín 11:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:2 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 5:4 (po pr.) | Trutnov – Kobra 5:4 (po pr.) | Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.)
Klášterec nO – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:2 (po pr.)

Čeněk Novák (HBO) (20:37:49)

Poslední třetina byla na góly podstatně chudší než ta druhá. Bylo sice k vidění pár pěkných šancí, ale gólem nakonec skončila jen ta Luboše Voříška, který snížil pouhých patnáct vteřin před koncem. Na vítězství to ale bohužel nestačilo a tři body zůstanou domácímu celku.

59:45
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkův Brod dává těsně před koncem gól a snižuje. Po přihrávce protlačil puk za Řehořova záda LUBOŠ VOŘÍŠEK. Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina

59:28
    Domácí vyhazují puk z obranného pásma.

59:06
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kovářů – 2 min., hákování).

59:05
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:38
    Hosté se zdržují před Řehořem.

57:54
    Povedený zákrok teď předvedl brankář hostů, když zastavil střelu jednoho z domácích od modré.

56:53
    Beneš se dostal až před domácího gólmana, ale jeho střelu beckhendem brankář parádně zastavil.

56:20
    Hosté vyhazují puk z obranného pásma a střídají.

55:33
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kozlík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:11
    Chlubna střílel z pravého kruhu, ale střela mu nesedla a puk letěl příliš mimo branku.

53:40
    Domácí vyhazují a posouvají se do útoku.

53:16
    Střecha ujel sám na Nováka, ale svojí kličkou na něj nevyzrál.

52:25
    Hostům se v útočném pásmu nepodařilo založit kombinaci a puk získávají domácí.

Dnešní utkání sleduje 1 324 diváků.

51:31

Jakub Janů

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 3. Kuřítko (Malec), 21. Malec, 26. Malec (Pleva), 36. Beneš (Kaňka, Pleva) – 38. Endál (Třetina, Přidal), 60. Voříšek (Endál, Třetina)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Beneš, Staněk, Klíma, Kolda, Smejkal, Vítek – Bureš, Kuřítko, Malec, Kunstmüller, Kaňka, Střecha T., Krupka, Kovářů, Červenka, Gregar, Pazourek
    BK Havlíčkův Brod: Panec (Novák) Semrád, Bušek, Duben, Vala, Mečiar, Lacina – Přidal, Třetina, Endál, Navrátil, Voříšek, Michálek, Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Ludvík

Rozhodčí: Veselý – Klouda, Pechánek

Diváci: 1.324