Opava – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 1:2 (kon.)
Písek – Žďár n/S 3:7 (kon.) | Bílina – Řisuty 4:10 (kon.) | Sokolov – Jablonec n/N 0:5 (kon.)
David Servis – Mor. Budějovice 6:5 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 6:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Děčín – Kobra 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Klatovy 3:0 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:6 (2:2, 0:2, 3:2)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 10.12.2016, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Střed (ČR) • 20. kolo

Zápas prvního s posledním skončil jednobrankovým rozdílem. Brod vedl již o tři branky, ale Vajgar mocně stahoval. Možná, kdyby se hrálo ještě pár minut, mohlo se zrodit překvapení. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:18:56)

59:57
    Vajgar právě vstřelil branku!
    OTA LAZORIŠÁK pokořil Michaela Pance a je to jen o jednu branku. Asistence Josef Bureš a Tomáš Tržil.

59:34
    Závar před Pancem, puk možná skončil v brance, sudí hru přerušili a po strkanici se vhazuje ve středním pásmu.

59:26
    Od Tržila se puk odrazil mimo branku Brodu!

59:18
    Lazorišákova rána končí u Pance.

58:54
    Oddechový čas pro hosty.

58:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí to zkusili bez brankáře a MIROSLAV TŘETINA trefil přesně do prázdné domácí branky přes půlku ledové plochy.

57:54
    Bastl v ofsajdu.

56:58
    Vhazuje se v útočné třetině Vajgaru.

56:37
    Ota Lazorišák dvě minuty za nesportovní chování poté, co byl vykázán z prostoru pro vhazování.

56:37
    Kapitán hostů Třetina na trestné lavici, dvě minuty za hrubost.

56:29
    Panec neudržel puk po Svatuškově ráně a JAKUB PÍPAL v pádu přidal kontaktní branku domácích. Asistence Jiří Svatuška.

55:34
    David Bušek dvě minuty za nedovolené bránění.

54:50
    Křížek protáhl Davida Pírse.

53:48
    TOMÁŠ TRŽIL propálil golfem Pance z prostoru kruhů. Asistence David Jaša a Ota Lazorišák.

51:29
    Lazorišák byl na vteřinku sám před Pancem, puk skončil za brankou.

49:46
    Lacina v pohybu motal hradecké obraně hlavu.

48:29
    Hosté mohli dát další branku, akci však překombinovali.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 1. Šalamoun (Lazorišák), 11. Bureš (Lazorišák, Jaša), 54. Tržil (Jaša, Lazorišák), 57. Pípal (Svatuška), 60. Lazorišák (Bureš, Tržil) – 2. Kozlík (Kuchta), 6. Ludvík (Kulhánek), 30. Kozlík (Kuchta), 36. Beneš (Voříšek), 47. Voříšek (Beneš, Duben), 59. Třetina

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs, Formánek – Straka, Bureš, Tržil, Pípal, Kohút T., Růžek – Jaša, Lazorišák,Šalamoun, Pichler, Svatuška, Bastl, Vantuch, Beran, Homolka, Přibyl, Kundrát.
    BK Havlíčkův Brod: Panec, Novák – Semrád T., Semrád M., Duben, Vala, Kulhánek, Lacina, Bušek – Přidal, Třetina, Kuchta, Kozlík, Beneš, Navrátil, Voříšek, Michálek, Chlubna, Ludvík, Křížek.

Rozhodčí: Hodač – Svatopluk, Doležal