Betis Kadaň – Jerigo Plzeň 5:6 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 8:0 (kon.) | Jablonec n/N – Boca Chotěboř 6:7 (kon.)
FK GMM Jablonec nad Nisou
6:7 (3:2)
FK Boca Chotěboř
Pátek 28.10.2016, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 2. Futsal liga západ • 5. kolo

Druhý poločas byl podstatně vyhrocenější, než ten první. Viděli jsme několik hádek mezi hráči, jednu červenou kartu na straně hostí, kdy během přesilové hry domácí tým vstřelil branku. Hosté díky gólu 1,4 vteřiny před koncem zápasu odvážejí nakonec ze severu Čech 3 body. (22:12:17)

38:56
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Autorem branky je NOVOTNÝ PAVEL.

35:54
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KRAUS JAN.

35:11
    Žlutou kartu dostává Beníšek Tomáš (FK GMM Jablonec nad Nisou).

34:23
    Červenou kartu dostává Popelka Petr (FK Boca Chotěboř).

34:23
    Žlutou kartu dostává Popelka (FK Boca Chotěboř).

20:01

První poločas začal aktivněji domácí tým a vsítil rychlou branku. Pak jakoby domácí tým polevil a Chotěboř převzala otěže. Byla více u balonu, měla více ze hry. Domácí tým vrátil do hry faul v pokutovém území a proměněný pokutový kop. Pak se opět balonu chopila Chotěboř, ovšem opět se potvrdilo pravidlo "nedáš dostaneš". Míče se ujal Dudal a utekl přes celé hřiště. Jeho pokus hostující brankář ještě vyrazil, ale na přesnou ránu z dálky, jejímž autorem byl z druhé vlny Mečíř, již nestačil. Pak se poločas dohrával již poměrně v poklidu a tak tabule aktuálně v poločase ukazuje stav 3:2 pro domácí. Druhý poločas začíná zhruba za 5 minut.

20:00

18:22
    Žlutou kartu dostává Novotný Pavel (FK Boca Chotěboř).

17:19
    Autorem branky je HAUNOLD JIŘÍ.

14:12
    Autorem branky z pokutového kopu je MEČÍŘ PETR.

Jan Mejsnar

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 3. Mečíř Petr, 15. Mečíř Petr (pen.), 18. Haunold Jiří, 22. Jan Kraus, 30. Kraus Jan, 36. Kraus Jan – 5. Kratochvíl Jiří, 9. Kratochvíl Jiří, 28. Novotný Jan, 28. Kratochvíl Jiří, 33. Staněk Ondřej, 33. Kratochvíl Jiří, 39. Novotný Pavel

Karty:   36. Beníšek Tomáš (GJN) – 15. Moravec Miloš (CHO), 19. Novotný Pavel (CHO), 35. Popelka (CHO)   35. Popelka Petr (CHO)