Klatovy – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Č. Lípa – Kobra 5:2 (kon.) | Děčín – Řisuty 1:2 (po pr.)
Uničov – Frýdek-M. 6:7 (kon.) | Opava – Uh. Hradiště 3:2 (po s.n.) | Nymburk – Trutnov 6:1 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 1:2 (po pr.) | Žďár n/S – Pelhřimov 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 5:1 (kon.)
Kutná Hora – Kolín 5:3 (kon.)
po s.n.
HK Opava
3:2 (1:2, 0:0, 1:0)
HC Uherské Hradiště
Neděle 14.11.2010, 17:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

Konec zápasu. (19:55:03)

65:00
    Opava právě vstřelila branku!
    Rozhodující nájezd proměnil Tomáš Polok, který střelou do horního růžku branky zajistil Slezanu vítězství.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:44
    Vypadá to, že si Opava schovala největší tlak na prodloužení, ale ani tak to ke gólu nevede.

63:23
    Mlýnek dobře postavený před soupeřovou brankou, ale nedostal se k puku včas.

62:06
    Andrýskova střela se otřela Ilášovi o betony a zamířila ven z brankoviště.

60:48
    Tichý jde ven za hrubost.

60:00

59:30
    Žídek stráví zbytek zápasu na trestné lavici za hákování.

59:30
    Teď nám všem zatrnulo. Puk se od některého z hráčů odrazil za záda Iláše, ale sudí signalizuje, že branka neplatí.

58:22
    Tak teď musíme opravdu pochválit Josefa Tichého, taková přesná přihrávka zpoza vlastní branky přes celý led se jen tak nevidí. Naprosto trestuhodně s ní však naložil Tomáš Polok, který jel sám na gólmana a trefil pouze betony. To je opravdová škoda. Tato šance mohla rozhodnout zápas.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Pavelek upadl, když vší silou dorážel puk pod Kudelovy betony.

56:47
    Právě skončila jedna z těch slabších přesilovek Slezanu.

56:26
    Tichý zakládá útočnou akci na modré čáře.

54:47
    Domácí budou hrát přesilovku. Nesrsta dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

54:42
    Grofek pálí z mezikruží, ale puk míří moc napravo od branky.

53:06
    Dva opavští teď stáli před brankou hostí, ale ani Černý ani Mlýnek nedokázal proměnit.

41:42
    Chalupa ani tentokrát nedokázal protlačit puk mezi betony Kudely.

51:25
    Mikeš mohl jet zcela sám, ale o pár centimetrů mu ujel puk.

Matouš Pepřík

Branky a nahrávky: 19. Herman (Mlýnek), 48. Herman (Chalupa), 65. Polok - 15. Piluša (Mikeš, Knebl), 20. Knebl (Mikeš, Piluša)