Vsetín – Kopřivnice 8:2 (kon.) | Kobra – Písek 6:7 (po pr.) | Klatovy – Pelhřimov 8:3 (kon.)
Jablonec n/N – Nymburk 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Řisuty 7:2 (kon.)
Tábor – Klášterec nO 2:1 (po pr.) | Mor. Budějovice – Děčín 5:6 (2:3 po s.n.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (po pr.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 0:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:2 (2:0, 4:1, 1:1) Stav série: 2:1
HC Řisuty
Středa 01.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

Havlíčkův Brod vítězí zaslouženě a vysoko 7:2, čímž dokonává obrat v sérii a vede 2:1 na zápasy. Další utkání je na programu v pátek, kdy se hraje ve Slaném, kde hrají Buldoci své domácí zápasy. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost. Na shledanou! (20:20:50)

59:45
    Tomáš Ludvík předvedl hezkou kombinaci s Filipem Benešem, který se mu snažil po nahrávce kotouč ještě vrátit, jenže bez úspěchu.

59:15
    Hosté se snaží rozehrát zpoza brány, ale už vyhlížejí závěrečnou sirénu.

58:48
    Hosté to ještě zkoušejí, ale vypadá to, že domácí už je k ničemu nepustí.

58:25
    David Michálek hezky vykličkoval z obležení protihráčů ve středním pásmu a adresoval přesný pas do jízdy Luboši Voříškovi, jenž z kruhu vypálil do Chabrovy náruče.

58:00
    Řisuty mají puk a rozehrávají od své brány.

57:43
    Utkání už se jen dohrává, na ledě se neděje v těchto chvílích nic zajímavého.

57:14
    Brankář Novák schoval puk v náruči po střele od modré čáry. Jakub Lacina odkulhal na střídačku, snad nepůjde o nic vážného, to by byla pro Bruslaře další velká ztráta.

56:49
    Petr Kuchta z obranného pásma poslal puk dopředu tak, aby nešlo o icjng. Jeho spoluhráči střídají a pouštějí na led čerstvé síly.

56:34
    Domácí se dostali u své brány do úzkých a tak raději odpálili hrací předmět přes celou délku hřiště na zakázané uvolnění.

56:09
    David Kozlík dostal nepřesnou nahrávku a už potřeboval střídat, Dokázal se ale po puku dobře natáhnout holí a protečovat ho do útočného pásma, čímž zamezil icingu.

55:49
    Řisuty kombinují v útočném pásmu.

55:30
    Brankář Chabr vyrazil prudkou ránu z levého kruhu a zdviženou paží signalizuje, že byl zasažen pukem do masky. Hra je přerušena.

55:09
    Havlíčkův Brod drží kotouč ve své moci a snaží se s ním projít do blízkosti gólmana Chabra.

54:47
    Středočeši se ještě snaží alespoň trochu zmírnit svou vysokou porážku, jíž už se s nejvyšší pravděpodobností dnes nevyhnou. Domácí jsou proti a zodpovědně brání.

54:17
    Hosté na chvilku vyvezli pukl, ale potom ho opět ztratili a už jsou opět schouleni do své obranné ulity v blízkosti gólmana Chabra.

53:43
    David Michálek předvedl odvážný průnik, ale nepovedlo se mu zblízka zakončit, když předtím obešel hned dva protihráče. Puk je v rohu pásma.

53:26
    Hosté se ještě snaží rozehrát ze svého pásma, ale je vidět, že puk je dnes vůbec neposlouchá. Hosté jsou hodně nejistí a už by si přáli konec.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 4. Endál (Třetina, Lacina), 17. Chlubna (Ludvík), 21. Lacina (Endál), 27. Endál (Přidal, Třetina), 31. Endál (Kulhánek, Lacina), 34. M. Semrád, 41. Třetina – 35. Kolařík (Borovanský, Keller), 42. Záleský (Vyskočil)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Vala, Kulhánek, Duben "A", Lacina, Kříž, M. Semrád – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Voříšek, Kozlík, Michálek – Kuchta, Ludvík, Chlubna – Navrátil, Křížek, Beneš
    HC Řisuty: Ilašenko (21. Chabr) – Babický "A", Sedláček, Matula, Kolařík, Keller, Bílek, Kulich – Krpata, Kos "C", Borovanský, Záleský, Čurilla, Hegenbart "A", Slavíček, Janeček, Havlůj,. Náprstek, Fortelka, Vyskočil

Rozhodčí: František Held – Pavel Mikšík, Marek Čelechovský