Znojmo – Tábor 4:2 (kon.) | Jihlava – Chomutov 5:4 (po s.n.) | Benátky n/J – Ústí n/L 0:5 (kon.)
Písek – Vrchlabí 3:4 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
Kadaň – Třebíč 8:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
BK Havlíčkův Brod
Středa 29.09.2010, 18:00 • Kalich arena • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:27:01)

59:58
    Volke chytá nahození ze středního pásma a ihned odehrává pryč.

59:34
    Tvrzník vyhazuje z pásma.

59:31
    Vhazuje se po pravici Volkeho a domácí potřebují dostat kotouč ze svého pásma.

59:31
    Oddechový čas pro hosty.

59:31
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za hákování dostává Jaroslav Hašek + 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

59:30
    Domácí zdá se vedení ubrání.

58:40
    Přesilovka Litoměřic se bohužel pro ně odehrává daleko od branky Rebelů.

58:09
    Oddechový čas pro domácí.

58:09
    Vyloučení Havlíčkova Brodu. Menší trest za hákování dostává Vojtěch Němec.

58:07
    Šinágl se pokoušel protáhnout přes obránce až před branku, byl však atakován a o kotouč nakonec přišel.

57:23
    Rebelové se opět snažili usadit v útočném pásmu. Evan však vyhazuje a osvobozuje Litoměřice.

56:26
    Kloz s Pavlem Křížem ujížděli sami na jednoho jediného obránce. Po přihrávce Kloze mezi kruhy zasáhl Suchan proti Křížově střele k tyči vyrážečkou.

55:52
    Horčička to zkusil střelou mezi nohama obránce ihned po přechodu modré čáry. Suchan ale opět ukázal rychlou lapačku.

55:30
    Litoměřičtí nyní dobře brání střední pásmo. Rebelové se přestali prosazovat tak snadno.

55:15
    Evan nahodil za branku hostí a odchází střídat po dlouhém střídání.

54:18
    Meidl se pokoušel překvapit Volkeho střelou z otočky z pravého kruhu. Jeho pokus byl ale zblokován a končí v rohu hřiště.

53:27
    Po dalším tlaku Rebelů v útočném pásmu vyhazuje Kloz.

52:45
    Havlíčkův Brod se dostal díky přesilovým hrám do tempa. Domácí se pokouší opět přebrat iniciativu a být aktivní jako při svém tříbrankovém vedení.

52:00
    Litoměřičtí přišli o komfortní náskok. Všichni hráči i jejich příznivci nechtějí dát vzpomenout na minulý zápas v Třebíči.

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 9. Kloz (Kolbaba), 24. Slížek (Horčička), 29. Horčička (Heinisch), 43. Šinágl (Hašek) - 13. Zábranský (Švaňhal), 49. Třetina (Šenkeřík), 52. Němec (Hadrava)

HC Stadion Litoměřice: Volke - Evan, Kříž, Stříteský, Macek, Vobořil, Kolbaba, Brož, Martinka - Hašek, Šinágl, Tvrzník - Heinisch, Slížek, Horčička - Novák, Kříž, Kloz - Přeučil, Hlusička, Jelínek
    BK Havlíčkův Brod: Suchan - Kempný, Soldán, Šenkeřík, Morava, Vošmik, Jelínek, Sova, Zítka - Blažek, M. Ondráček, Třetina - Knotek, Meidl, Němec - J. Ondráček, Švaňhal, Zábranský - Zohorna, Hadrava, Fiedler

Rozhodčí: Přikryl - Goňa, Obadal