Jihlava – Tábor 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Znojmo 0:3 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 3:4 (po pr.)
Písek – Chomutov 0:5 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Chrudim – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Litoměřice – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Kadaň – Beroun 4:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 06.10.2010, 18:00 • Kalich arena • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:20:33)

59:30
    Hosté se tlačí do útočného pásma. Litoměřičtí trpělivě vyhazují.

58:57
    Střelu Křetínského od modré kryje Volke ve svém náručí.

58:51
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za hákování dostává Ondřej Martinka.

58:16
    Nejlepším hráčem utkání vyhlásil domácí hlasatel Martina Volkeho. Cenu mu předá litoměřický starosta.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a dalo by se říci i celého zápasu. Obě mužstva již utkání pouze dohrávají.

56:41
    Hradec právě vstřelil branku!
    Po skrumáži před domácí brankou zasunul kotouč do branky Jaroslav Roubík. Asistence:Vít Budínský, Jiří Kadlec.

55:26
    Volke si poradil snadno se střelou z pravého kruhu. Vyrážečkou vyrazil kotouč do rohu hřiště.

54:20
    Hlusička byl zcela sám před Luňákem. Snažil se vystřelit k levé tyči, ale nakonec netrefil o několik centimetrů branku.

53:24
    Šináglova přihrávka před branku neuspěla po zásahu bránícího hráče holí.

53:00
    Hosté hrají v plném počtu.

52:52
    Domácí hrají v plném počtu.

52:31
    Po střele z úhlu končí kotouč na boční síti Volkeho branky.

52:18
    Hosté rozjíždějí další akci až od své branky.

51:32
    Novák osvobozuje Litoměřice z obranného pásma, kde se hosté snažili o vytvoření tlaku.

51:00
    Vyloučení Hradce Králové. Menší trest za naražení na hrazení dostává Miloslav Čermák.

50:52
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za podražení dostává Matěj Stříteský.

50:37
    Zadovka Horičičky hledala Slížka najíždějícího k brance, obránci Hradce kotouč nakonec zblokovali.

50:26
    Proti střele Šejnohy z levého kruhu zasáhl Volke.

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 4. Hašek (Šinágl, Evan), 7. Heinisch (Slížek, Stříteský), 24. Slížek, 27. Tvrzník (Šinágl, Hašek), 35. Kloz (P. Kříž), 50. Kloz (Přeučil) - 57. Roubík (Budínský, Kadlec)

HC Stadion Litoměřice: Volke (Wegert) - Stříteský, Kolbaba, Evan, O. Kříž, Vobořil, Martinka, Brož - Šinágl, P. Kříž, Kloz - Tvrzník, Slížek, Přeučil - Horčička, Hašek, Heinisch - Novák, Kauschitz, Hlusička
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Hendrich, Višňák, Chmelíř, Čáp, Křetinský, Táborský, Horák, Klement - Šejnoha, Volráb, Macháň - Čermák, Roubík, Kadlec - Kubica, J. Hruška, O. Hruška - Budínský, Moskal, Valášek

Rozhodčí: Pavlovič - Kreuzer, Polonyi