Jihlava – Písek 4:2 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:0 (kon.) | Chomutov – Chrudim 1:2 (po pr.)
Tábor – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Vrchlabí – Kadaň 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Třebíč 2:1 (kon.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)

Lvi právě vstřelili branku!
    Tak tentokrát se v prodloužení radují domácí. Kloz našel před bránou ROBINA HANZLA, který zblízka překonal Volkeho! Asistence: Kloz.

61:20
    Teď Šagát nabil Kloboučkovi, který pohotově vypálil, Volke situace výborným zákrokem zachránil.

61:01
    Šagát se proháčkoval až před Volkeho, zblízka na něj ale nevyzrál.

60:01

Domácím se podařilo zásluhou Jana Kloze vyrovnat, na víc už se i přes přesilovku v závěru nezmohli. I druhý vzájemný souboj tak dospěl do prodloužení. Minule se radovali Litoměřičtí. Kdo to bude dnes?

60:00

59:56
    Vhazovaní před Salfickým.

59:28
    Domácí si zakázaném uvolnění hostů berou oddechový čas!

57:51
    O. Kříž (LIT) oslabuje svůj tým v závěru třetí třetiny. Za držení protihráče si na dvě minuty odpočine.

57:35
    Hovorka odčinil své vyloučení. Domácí jeli v přečíslení na Volkeho, Hovorka ideálně našel přihrávkou JANA KLOZE, který prostřelil Volkeho. Asistence: Hovorka.

57:03
    Hosté se nikam neženou a rozjíždějí útok za ve vlastní třetině.

56:22
    Vhazuje se ve středním pásmu, domácí bez úspěchu reklamovali faul na jejich hráče.

55:54
    Střelu O. Kříže po vhazování Salfický vyráží.

55:43
    Střela Roda končí ve výstroji Salfického.

55:15
    Hovorka to v útočném pásmu přehnal s důrazem a v důležité chvíli oslabuje svůj tým. 2 minuty za napadení.

55:04
    Volke ukryl nahozený puk, vhazuje se před jeho bránou.

54:48
    Přeučil střílel z ostrého úhlu, dojel si odražený puk, ale měl hokejku příliš vysoko a bude se vhazovat.

54:21
    Pojkar je s pukem za vlastní bránou a chystá se založit útok.

Marcel Voneš

Branky a nahrávky: 58. Kloz (Hovorka), 62. Hanzl (Kloz) - 25. Novák (Šinágl, Stříteský)

HC Slovan Ústí nad Labem: Salfický (Orct) - Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, L. Poživil, Hořava, Boháč - Kanko, Čurilla, Diviš - Janků, Mikulík, Pazourek - Hovorka, Šagát, Ludvík - Kloz, R. Hanzl, Handlovský – Majdan.
    HC Stadion Litoměřice: Volke (Wegert) - Brož, O. Kříž, Stříteský, Vobořil, Evan, Martinka, Kolbaba - Přeučil, Slížek, Hašek – Horčička, Šinágl, M. Novák – Rindoš, Heinisch, Rod – P. Kříž, Hlusička, Doležal.

Rozhodčí: Jeřábek ml. - Jureček, Rychlý