Slavia – K. Vary 1:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:1 (kon.)
Třinec – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Zlín – Litvínov 10:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Sparta 5:0 (kon.)
po s.n.
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:0, 2:2, 0:0, 0:0 - 0:1 )
HC Škoda Plzeň
Neděle 03.10.2010, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice • Tipsport extraliga

Konec zápasu. Hosté si tedy odvážejí dva body za výhru v nájezdech a prodlužují tak sérii Eatonu na tři prohry v řadě. Příští duel v ČEZ Areně nás čeká v pátek a to přijede Slavia Praha. Pro dnešek to již je úplně vše, nashledanou. (20:48:11)

65:00
    Plzeň právě vstřelila branku!
    JIŘÍ HANZLÍK mohl rozhodnout, a to se také stalo. Jeho nájezd byl podobný tomu předešlému, který jel Buchtele, ale narozdíl od domácícho hráče se povedlo hostujícímu obránci propasírovat touš mezi betony Růžičky, a utkání tak končí.

0:0 - Pořadí se otočilo. Jel domácí Buchtele, ale jeho rána, která mířila mezi betony Přikryla nepřekvapila.

0:0 - Petr Koukal mohl rozhodnout, ale jeho ránu vrazil Přikryl lapačkou mimo.

0:0 - Brankáři se činí! Straka ztroskotal na domácím brankáři!

0:0 - A ani Zohorna nedává branku. Jeho blafák končí na tyčce!

0:0 - Kovář také nepřesný. Růžička v leže vyráží mimo.

0:0 - Špirko také neproměnil, když se pokusil těsně před Přikrylem zaseknout touš.

0:0 - Jako první se rozjel Tomáš Vlasák. Jeho pokus vystřelit nebyl špatný, ale minul Růžičkovu klec.

65:00
    Prodloužení skončilo. Následovat budou nájezdy.

64:59
    Další Píšova rána, ale Přikryl vyráží.

64:56
    Píša našel volného Kaberleho, ale jeho rána končí pouze na betonech Přikryla!

64:02
    Necelá minuta do konce prodloužení dává jedinečnou šanci domácím, jak poprvé v sezoně udeřit v přesilové hře, tak rozhodnout zápas. Petr Přikryl dostává dvě minuty za podražení, trest odpyká Lammers.

63:44
    Znovu Jeřábek, ale ani tentokrát jeho střelecký pokus neprošel až na Růžičku.

63:08
    Zohornovo nahození hostující brankář v klidu lapil.

62:28
    Jeřábek se vydal na výlet, ale již v zárodku jeho útočných choutek ho zastavuje domácí obranný val.

62:00
    Oba týmy již hrají v plném počtu (4/4).

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 27. Buchtele (Nahodil, Cetkovský), 37. Koukal (Kaberle) - 30. Vostřák (Slaney, Vlasák), 35. Vlasák (Straka, Hanzlík), 65. Hanzlík

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Svoboda) – Kaberle, Nakládal, Kočí, Píša, Jillson, Kolář II, Mezei, Kudělka, – Starý, Koukal, Rákos – Pivko, Zohorna, Bartek – Somík, Špirko, Pineault – Buchtele, Nahodil, Cetkovský.

Trenéři: Josef Jandač a Jan Votruba.

HC Škoda Plzeň: Přikryl (Salfický) - Slaney, Modrý, Jeřábek, Hanzlík, Dresler, Frolo, St. Pierre - Lammers, M. Straka, Vlasák - Vostřák, Jan Kovář, J. Heřman - Langfeld, Tvrdík, Johnson - Petruška, Pitule, Dvořák – Obdržálek

Trenér: Marian Jelínek

Rozhodčí: Šindler, Persson (SWE) - Barvíř, Blümel