Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 4:1 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:4 (po s.n.) | Liberec – Motor ČB 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
po s.n.
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (2:1, 0:2, 1:0 - 0:0)
HC Sparta Praha
Úterý 30.11.2010, 18:00 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • Tipsport extraliga

Pro dnešek je to z KV Arény vše. Domácím nestačil k výhře ani bleskový nástup v první třetině. Hosté se postupně dostali do tempa a otočili vývoj. Na tento stav ještě odpověděli domácí vyrovnáním, ale v nájezdech zůstaly jejich hokejky němé. (20:45:09)

65:00
    Sparta právě vstřelila branku!
    Rozhodující nájezd je přiznán kapitánovi Sparty DAVIDU VÝBORNÉMU.

Za Energii jede Tomáš Klíma. Zvolil prudkou střelu zápěstím a míjí brankovou konstrukci.

Poslední za Spartu jede Petr Ton. Domácí brankář jej vychytal lapačkou!

Za domácí vyjel Lukáš Pech a karlovarský štírek svůj pokus pokazil. Stále 0:1 po dvou sériích.

Jako druhý za hosty jel Yorick Treille a ani on mezi betony neproměňuje.

Proti Pöpperlemu jel Petri Kokko a finský bek se mezi betony netrefil. 0:1 po první sérii.

Sparťanský kapitán zvolil blafák do bekhendu a dává!

Jako první jede David Výborný. Proti němu v brance Sáblík.

Ani 65 minut hry nerozhodlo o definitivním vítězi dnešního zápasu. Na řadu přijdou tedy po krátké úpravě herní plochy samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:38
    Hraje se už jen ve středním pásmu.

63:07
    Pech s Hruškou znovu v šanci. Při úniku dva na jednoho přihrával Pech Hruškovi, tomu ale kotouč přeskočil hokejku a s tutovkou je rázem šmitec.

62:09
    V prodloužení jsou mírně aktivnější hosté, ale domácím se daří všechny útoky odrážet.

61:32
    Yorick Treille pálil z mezikruží, ale přestřelil klec.

60:35
    Hruška s Pechem zavezli puk až k brankáři. Oba se pokoušeli o dorážku, ale brankář Sparty zatím všechno chytá.

60:01
    Prodloužení začalo.

60:00

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 11. Melenovský (Procházka), 11. Klíma (Sailer), 52. Mucha (Klíma) - 19. Broš, 28. Smoleňák (Macholda), 31. Karpov (O´Brien, Treille), 65. Výborný