Třinec – K. Vary 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:3 (po pr.) | Motor ČB – Zlín 4:0 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Slavia – Pardubice 1:5 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (1:2, 0:0, 2:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 30.12.2010, 17:00Tipsport extraliga

Z mé strany to je vše. Dovolte mi popřát Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a hodně radostných chvil při sledování extraligových utkání! (19:40:15)

Zásahy brankářů v prodloužení: Vojtek 2 - Mensator 3. Střely v utkání: 40:29
    Utkání tedy ve prospěch Ocelářů rozhodl parádní pumelicí Martin Lojek. Hosté z Karlových Varů si na cestu domů přibalí jen jeden bod.

65:00

64:06
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec vítězí! Pravidlo Nedáš, dostaneš v tomto případě přesně zafungovalo! Po přihrávce Jiřího Polanského se ke střele dostal MARTIN LOJEK, který vymetl pavučiny v brance Energie! Asistence: Jiří Polanský.

63:51
    Před Vojtkem pálil osamocený Rastislav Dej! Vojtek ale nemusel zasahovat!

63:25
    O puk bojuje dvojice Bonk - Varaďa. Kotouč se ale dostal na hole hráčů v zelených dresech.

63:00
    Vojtek drží puk a domácí jsou kompletní!

62:38
    Ani teď při střele Dobroně brankář Třince nemusel zasahovat.

62:20
    Hosté jsou v pásmu Třince, Vojtek zatím nezasahoval.

62:00
    Domácí se opět osvobozují, minuta jejich oslabení je za nimi.

61:31
    Střela Hrušky končí na vyrážečce Vojtka.

61:04
    Po buly se puk dostal k Semanovi, který jej vyhodil za Mensatorovu branku.

61:00
    Hostům se naskytá velká šance jak rozhodnout utkání! Za hru vysokou holí byl totiž vyloučen domácí Stanislav Hudec. hosté hrají přesilovku 4 na 3.

60:36
    Na druh straně si připisuje zákrok Vojtek, který zneškodnil pokus Skuhravého.

60:22
    Od modré pálil Zíb. Mensator si s jeho střelou poradil.

60:01

Zásahy brankářů: Vojtek 6 - Mensator 9. Střely v základní hrací době: 36:27.
    Po 60-ti minutách je tedy stav nerozhodný. Po krátké pauze následuje prodloužení.

60:00

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 5. Seman (Polanský), 47. Bonk (Lojek), 53. Seman (Polanský), 65. Lojek (Polanský) - 11. Dobroň (Gřegořek, Skladaný), 20. Čutta (Skuhravý), 51. Kumstát (Rohan)

HC Oceláři Třinec: Vojtek (Štefl) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Štach, Krajíček, Doczy - Zagrapan, Peterek, Růžička - McGregor, Bonk, Varaďa - Adamský, Polanský, Květoň - Mičulka, Ostřížek, Hrňa.
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Čutta, Kokko, Dobroň, Gřegořek, Klíma, Rohan, Příndiš, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Hruška, Pech, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Sailer - Dej, Tsyganov, Vachovec.

Rozhodčí: Jeřábek, Hradil - Hlavatý, Tošenovjan