Třinec – Slavia 5:3 (kon.) | Kladno – Pardubice 4:3 (po s.n.) | Zlín – K. Vary 5:4 (po s.n.)
Litvínov – Motor ČB 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:7 (kon.)
Liberec – Sparta 3:2 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
HC Škoda Plzeň
Úterý 04.01.2011, 18:00 • Hala Rondo • Tipsport extraliga

Je tu konec, Brno se z krize nevymanilo, naopak hosté díky povedené třetí třetině odčinili zaváhání s Mladou Boleslaví. Nejprve vyrovnal po příhře Straky Duda a poté sám kapitán Indiánů svým třetím bodem v podobě precizně zahraného blafáku rozhodl o výhře Plzně. To již Západočeši udrželi, řada dalších šancí zůstala nevyužita na obou stranách. Střely na branku 41:38. (20:32:56)

60:00

59:59
    Bičánek a po něm Erat, na konci ještě mířil do poloprázdné branky Hubáček, ale už se nic nestane. Hosté zvítězí.

59:46
    Hosté si berou oddechový čas. Do konce utkání zbývá 14 vteřin.

59:46
    A tentýž hráč trefuje do třetice Horčičku. Buly.

59:40
    Následně Hruška přestřelil.

59:27
    Hruška promáchl Kvapilovu přihrávku.

59:08
    Domácí nezpracovali puk na modré a musí znovu do pásma.

58:50
    Boj o puk po buly.

58:49
    Na druhé straně se do zakončení dral Dlouhý, byl zahákován Modrým a Plzeň jde do čtyř.

58:38
    Laxnost v obraně Brna po vyhození znamenala šanci pro Dudu, který dnes podruhé netrefil prázdnou branku.

58:29
    Dresler vyhodil puk mezi diváky a asi si hodně oddechl, bylo to totiž s tečí. Další buly.

58:17
    Dvě střely od modré, Kometa nadále v pásmu.

58:11
    Hubáček netrefil skákavý puk, následně Plášek odpaluje na icing.