Neděle 15.04.2018, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • HET liga • 24. kolo

Z Plzně je to pro dnešní večer všechno. Děkujeme Vám za pozornost a u dalších fotbalových přenosů ze západu Čech na shledanou. (19:55:23)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 29:22.

Máme za sebou šlágr 24. kola HET Ligy, který nakonec končí remízovým výsledkem. Sparta začala zápas na půdě vedoucího celku tabulky výborně a už ve 12. minutě vedla 2:0 po trefách Kadlece a Plavšiče. Domácí se po této studené sprše dokázali probrat a ještě do poločasové přestávky snížil Řezník. Hned po pauze nastoupili domácí na Spartu velmi aktivně a odměnou jim bylo vyrovnání po hlavičce Hořavy. V závěru už se ani jeden tým nedokázal prosadit a utkání končí zaslouženou remízou.

90+2

90+2
    S rohovým kopem si nyní Kozáčik v klidu poradil.

90+2
    Hosté se dostali k zakončení z úhlu a vybojovali ještě rohový kop.

90+1
    Sparta v nastavení zatím kontroluje míč na svých kopačkách.

90
    Hlavní sudí Zbyněk Proske přidává ve druhé půli dvě minuty.

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Srdjan Plavšić, přichází Michal Sáček.
    89. Bakoš vystřelil z úhlu, tísněný Štetinou Nitu nepřekonal

89
    Marek Bakoš se dostal zajímavou přihrávku a dostal se s míčem do šestnáctky, jenže v zakončení si nedokázal poradit ideálně a vracející se Lukáš Štetina mu překazil zakončení.

88
    Roh hostům nevyšel a musejí začínat svoji další akci znovu až z vlastní poloviny.

87
    Ještě před rohovým kopem nahradil Josefa Šurala David Lafata.

87
    Hosté budou moci zahrávat rohový kop.

86
    Jonathan Biabiany o balón přišel, jenže domácí útočná akce také nebyla úplně z kategorie úspěšných a přesných.

85
    Kopic přihrávkou do šestnáctky hledal Tomáše Chorého, jenže ten se k zakončení vůbec nedostal.

84
    Na druhou stranu domácím také další šance příliš nevyšla, když Hořava ztratil míč po nepřesné přihrávce.

83
    Hosté nedokázali ani z další standardní situace vytěžit výraznější ohrožení branky.

Jakub Vais

Jan Picka

Branky: 30. Řezník (Kopic), 52. Hořava (Zeman) – 9. V. Kadlec (Josef Šural), 12. Plavšić (M. Frýdek)

Karty:   31. Krmenčík (PLZ), 77. Řezník (PLZ), 82. Hubník (PLZ) – 28. Štetina (SPA), 31. Niță (SPA), 47. M. Frýdek (SPA), 66. Hovorka (SPA)

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Havel, Hubník (C), Řezník, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela (28. Zeman), D. Kolář (46. Bakoš), Kopic – Krmenčík (76. Chorý).
    Náhradníci: A. Hruška – Zeman, Chorý, J. Kovařík, Hájek, Bakoš, Čermák.

AC Sparta Praha: Niță – Zahustel, Hovorka, Štetina, M. Frýdek – Kulhánek – V. Kadlec (75. Biabiany), Stanciu, Kanga, Plavšić (90. Sáček) – Josef Šural (C) (87. Lafata).
    Náhradníci: Bičík – Mich. Kadlec, Sáček, Lafata, Mustedanagić, Biabiany, Vatajelu.

Rozhodčí: Proske – Paták, Kubr

Diváci: 11 623