Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – K. Vary 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Liberec 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 6:8 (kon.) | Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 09.01.2011, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Dnes máme dobojováno. Indiáni rozhodli utkání v prodloužení, kdy si připsal vítěznou branku obránce Jaroslav Modrá. Nejlepší hráči utkání: Tomáš Duba (ZLN) - Luboš Horčička (PLZ) Ze Zlína je to pro dnešek vše, hezký zbytek neděle. (19:31:15)

65:00

63:32
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A máme rozhodnuto! Obránce JAROSLAV MODRÝ dostal přesnou přihrávku od Martina Straky, kterou využil parádní přesnou střelu ve vítěznou branku. Asistence: Straka, Duda.

52:28
    Plzeň je kompletní a hraje přesilovou hru 4na3.

62:13
    Jakub Grof (ZLN) 2 min za hákování.

61:00
    Zlín je kompletní a hraje přesilovou hru.

60:26
    Hostující Jiří Hanzlík v brankovišti fauloval a dostává dvě minuty za sekání. Bude se hrát 3na3.

60:01

Po šedesáti brankách se nerozhodlo a tak na řadu příjde prodloužení ve kterém budou hrát hosté přesilovou hru 4na3. Přesilovka Plzně bude trvat 57 sekund. Zásahy brankářů: Duba (11) - Horčička (10)

60:00

58:56
    Bedřich Köhler (ZLN) 2 min zdržování hry.

58:56
    Dnešní utkání sleduje 5116 diváků.

58:49
    Buly před Dubou, oba týmy jsou kompletní.

57:03
    Hosté hrají v pěti.

56:17
    Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 min za napadení - Tomáš Frolo (PLZ) 2 min za podražení.

56:17
    Oddechový čas Plzně.

55:50
    Balaštík šikovně tečoval střelu Linharta, ale Horčička mezírku mezi betony včas zacelil.

55:02
    Přesilová hra pro domácí celek. Vyloučen je Jaroslav Modrý (PLZ) na dvě minuty za sekání.

54:42
    Dvořák vyjel zpoza branky a snažil se oklamat Dubu, ale bez úspěchu.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 29. Leška (Köhler, Hamrlík), 51. Důras (Balán) - 23. Heřman (Lammers), 49. Modrý (Vlasák, Kovář), 64. Modrý (Straka, Duda)

Berani Zlín: Duba - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka, Míka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, Balán, Rachůnek - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - J. Ondráček, Roman Vlach, F. Čech.
    HC Škoda Plzeň: Horčička - Benák, Jiří Hanzlík, Dresler, Modrý, Slaney, Frolo, St. Pierre - Vostřák, Jan Kovář, Vlasák - Stránský, M. Straka, Duda - Plášek, Haman, Dvořák - Lammers, M. Heřman, Johnson.

Rozhodčí: Hradil, Polák - Gebauer, Lederer