Frýdek-Místek – Znojmo 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Vlašim 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:2 (2:0)
1. SC Znojmo FK
Úterý 17.04.2018, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:58)

Je konec. Znojmo nakonec po dobrém výkonu ve druhém poločase ulovilo bod. Už v 8. minutě využít Václav Mozol, ovšem ten střelou z dvaceti metrů minul prázdnou bránu Znojma. Ve 33. minutě domácí rozehráli volný kop nakrátko a následně Ľubomír Willwéber vypálil pumelici do pravé tyče, od které se míč odrazil do brankáře a následně za brankovou čáru. O pět minut později se Varadi dral dopředu, až ho Muamer Avdić zfauloval v pokutovém území za což dostal druhou žlutou a Znojmo šlo do oslabení. Následný pokutový kop s přehledem proměnil Václav Mozol. Do druhé půle hosté vlétli skvěle a už v 52. minutě mohli slavit, když proměnil pokutový kop David Štrombach. O dvě minuty později Znojmo vyrovnalo. Po krásném centru se dostal do zakončení Václav Vašíček a zakončil k pravé tyči. Následně se hra vyrovnala a nakonec dnešní utkání nemá vítěze.

90+3

90+3
    Po rohovém kopu se k míči dostali hosté a následně se domácí provinili faulem.

90+3
    Po rohovém kopu dal Adam Varadi gól, ale ten neplatí! Olexij Čereda se totiž ještě před kopnutím centru dopustil faulu, za který obdržel žlutou kartu.

90+2
    Po centru se k míči dostal Přichystal a Frýdek-Místek vybojoval rohový kop. Jedna z posledních šancí.

90+1
    Hosté se provinili faulem a Frýdek-Místek má volný kop ze středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90
    Hosté vybojovali autové vhazování na polovině Frýdku-Místku.

89
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází David Štrombach, přichází Tomáš Pospíšil.

88
    David Štrombach nyní získal míč na levé straně, ale následně se mu nikdo nenabídl před bránou a přišel tak nepřesný centr, který skončil v zámezí.

87
    David Gáč se v hlavičkovém souboji střetl s hostujícím obráncem Alexijem Čeredou, který je nyní ošetřován na hrací ploše, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

87
    Následně budou mít aut i na polovině Lipiny. Po jeho zahrání, ale byl zfaulován Slaninka.

86
    Fukala sice dostihl míč na hrací ploše, ale následně mu utekl do zámezí. Hosté tak získali autové vhazování na své polovině.

85
    Nakonec bude moct Machuča pokračovat. Centr domácích z volného kopu nebyl dobrý a skončil pouze u hostů.

84
    Roman Bala byl zfaulován uprostřed hrací plochy. Ovšem tam se zranil i hostující hráč a ten je nyní ošetřován.

83
    Rohový kop nebyl dobře zahrán. Poté Fukala následně nakopl míč opět do chumlu hráčů, ale tam se Jan Hruška dopustil faulu, za který dostal žlutou kartu.

83
    Slaninka dával rohový kop před bránu, kde jej vyboxoval Veselý a následuje tak další.

82
    Hruška posunul míč na Balu, který jej předal dál na Matěje Biolka a ten vypálil, ovšem jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop pro Frýdek-Místek.

Michal Raška

Branky: 32. Willwéber, 39. Mozol (pen.) – 52. Štrombach, 54. Vašíček

Karty:   53. Fukala (FRM), 63. Biolek (FRM), 67. Varadi (FRM), 83. Hruška (FRM) – 28. Avdić (ZNO), 90+3. Čereda (ZNO)   38. Avdić (ZNO)

Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 19:21.
    FK Frýdek-Místek: Mihálek – Biolek, Literák (C), Gáč, Fukala – Willwéber, Dramé (42. Bala) – Krčula (65. Přichystal), Mozol (81. Hruška), Slaninka – Varadi.
    Náhradníci: Buček – Švrček, Hruška, Bala, Přichystal, Chvěja.

1. SC Znojmo FK: Veselý – Čereda, Avdić, Malár, Helísek (C) – Dujmovič, Machuča, Lacko, Štrombach (89. Pospíšil) – Šamánek (62. Ambrozek), Vašíček (65. Teplý).
    Náhradníci: Koukal – Pospíšil, Ambrozek, Pecháček, Teplý.

Rozhodčí: Jan Machálek – Dan Vodrážka, Michal Novák