Třinec – Zlín 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 3:2 (po s.n.) | Kladno – K. Vary 0:4 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:0 (kon.) | Slavia – Liberec 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta 1:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
Berani Zlín
Pátek 28.01.2011, 17:00Tipsport extraliga

Z mé strany ještě jedna informace, dnešní utkání sledovalo 4255 diváků. (19:19:15)

Z třineckého zimáku je to tedy vše, u dalších přenosů z hokejové extraligy se těším, napočtenou.

Utkání o přední příčky tabulky tedy skončilo. Domácí konstantně navyšovali náskok, nakonec tedy vyhráli 7:1. Střely v poslední třetině: 15:9. Zásahy brankářů: Hamerlík 9 - Sedláček 2, Kašík 10.

60:00

59:30
    Také poslední minuta utkání je v režii domácích Ocelářů, kteří drtí svého soka neustálým tlakem na branku!

58:50
    Polanský se prokličkoval obranou hostů, blafákem oklamal Kašíka! V posledním okamžiku mu kotouč sklouzl s čepele!

58:25
    Kotouč se opět dostal do středního pásma, kde jej bere Polanský.

58:00
    Hamerlík musel vyjet daleko ze své branky, to aby zabránil ve skórování Balaštíkovi.

57:33
    Bonk vystihl směr hostující rozehrávky a tečoval puk do středního pásma.

57:00
    Peterek zavezl puk za branku Kašíka. Tam ale o kotouč přišel, ten se stěhuje zpět do středního pásma.

56:25
    Domácí si v poklidu hlídají svůj náskok. Kotouč se dostal do třetiny hostů, kde jej sebrali obránci Zlína.

55:44
    Další závar před hostující brankou. Po střele Růžičky se k dorážce tlačil Polanský. Hostující obrana mu však nedovolila zmocnit se puku.

55:27
    Prudké nahození Kubiše Hamerlík vyrazil do ochranné sítě.

55:15
    Kotouč je ve středním pásmu, kde jej kontrolují hosté. Následný přechod do útočného pásma Třince byl v rozporu s pravidly. Buly ve středním pásmu.

54:46
    Bonk krouží podél kluziště, domácí jsou kompletní. Richter pálil nad branku.

54:12
    Do útoku se dral Adamský, který prověřil Kašíkovu pozornost. Hostující gólman vyrazil jeho střelu do rohu kluziště.

53:59
    Pas hostů putující přes brankoviště si domácí brankář pohlídal a ukryl puk v lapačce. Domácí jsou ve čtyřech.

53:22
    Linhart při svém pokusu zlomil hůl a teď peláší na střídačku. Domácí mezitím vyhazují puk do středního pásma.

53:09
    Hamrlík pálil od modré. Jeho projektil vyrazil Hamerlík do ochranné sítě.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 7. Polák (Varaďa, Lojek), 12. Květoň (Zíb, Růžička), 25. Hudec (Polák, Varaďa), 36. McGregor (Hrňa, Hrabal), 42. Zagrapan (Peterek, Adamský), 42. Polák (Varaďa), 46. Polanský (Květoň, Růžička) - 1. Balaštík (Leška)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Seman, Hrabal, Zíb, Richter, Hudec, Lojek - Růžička, Polanský, Květoň - Adamský, Peterek, Zagrapan - Polák, Bonk, Varaďa - McGregor, Orsava, Hrňa.
    Berani Zlín: Sedláček (Kašík) - Hamrlík, Linhart, Galvas, Lučka, Řezníček, Grof, Míka, Švrček - Köhler, Leška, Balaštík - Rachůnek, Balán, Důras - Kubiš, Sýkora, Sivák - Vlach, Holík, Ondráček.

Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Pešek, Jelínek