K. Vary – Slavia 3:2 (po s.n.) | Vítkovice – Kladno 2:1 (po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 5:2 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Motor ČB – Třinec 4:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 3:2 (kon.)
Litvínov – Zlín 3:1 (kon.)
po s.n.
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
HC Slavia Praha
Neděle 30.01.2011, 16:00Tipsport extraliga

Děkujeme za pozornost a věříme, že i příště se Vám přihlásíme z KV Areny, nikoli ze Sokolova. (18:47:38)

Souboj Energie a Slavie se nakonec změnil ve velký souboj brankářů. Druhý bod si Energie připisuje především díky Lukáši Mensatorovi, který svůj tým podržel jak v prodloužení, tak v samostatných nájezdech.

Nejlepší hráči: Jakub Sklenář (SLA) - Lukáš Pech (KVA).

65:01
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Rozhodující samostatný nájezd vstřelil VÁCLAV SKUHRAVÝ.

David Nosek zkušeně pod víko do horního růžku!

Tomáš Svoboda mezi betony neuspěl.

Václav Skuhravý se trefil mezi betony Kopřivy!

Michal Vondrka zkusil bekhendový blafák a vůbec netrefil branku.

Jan Košťál trefil Kopřivu do betonů.

Samostatné nájezdy začínají.

Furch i Sáblík zůstávají v klidu. Mensator s Kopřivou si dnešní utkání zřejmě užijí se vším všudy.

Prodloužení patřilo Slavistům, kteří si v něm vypracovali několik gólových šancí. Přesto o výsledku rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:51
    V Karlových Varech umíme cestovat časem, i když jen o vteřinku zpět.

64:52
    Vladimír Růžička se u časomíry domáhá posunutí několika vteřin zpět. A zdá se, že si prosadil svou. Rozhodčí míří k časoměřičům.

64:52
    Trenéři Energie si vyžádali oddechový čas.

64:52
    Domácí mohou děkovat Mensatorovi, že si možná zkusí nájezdy. Obrovské zmatky a několik střel do téměř odkryté branky ukončil až faul Pecha.

64:35
    Pech zavezl puk do útočného pásma, kde jej ztratil.

Michal Slavík

Branky a nahrávky: 52. Sailer (Pech, Nosek), 59. Nosek (Skuhravý, Kumstát), 66. Skuhravý - 19. Pospíšil (Sklenář), 58. Svoboda (Vašíček, Roth)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Čutta, Nosek, Dobroň, Gřegořek, Sloboda, M.Rohan, Prošek, Přindiš - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Sailer, Pech, Zaťovič - Skladaný, T.Klíma, Dej - Vachovec, Zucker, T.Rohan
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) - Žižka, Kuboš, Jeník, Tomica, Roth, Vašíček, Barák, Krejčík - Svoboda, Vondrka, Jelínek, Jaškin, Pospíšil, Krenželok, Poletín, Micka, Doležal, Kolařík, Třetina, Sklenář

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek - Lederer, Gebauer