Třinec – Litvínov 1:3 (kon.) | Kladno – Liberec 0:3 (kon.) | Zlín – Sparta 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 2:5 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:0 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ SVOBODA si za svůj nájezd připisuje vítězný gól.

Tentokrát si Kopřiva hodně povyjel a poté už jeho střelu vyrazil vyrážečkou. Slavia tak vítězí 4:3 na nájezdy!

Za Plzeň je na ledě Straka a musí dát.

A ten Salfického překonal střelou mezi nohy - 3:2.

Otáčí se pořadí a za Slavii jede opět Svoboda.

A Jiří Vašíček vystřelil mimio.

Rozhodnout může Vašíček, proti kterému se v brance objevil Salfický!

A Kopřiva čekal jeho zakončení mezi betony a puk vyráží - 2:2.

Třetím indiánem je Vlasák.

Michal Vondrka si počkal na pohyb brankáře a poslal mu puk mezi betony.

Na ledě slávista Vondrka.

A kapitán hostů nic nevymýšlel a poslal puk přesně do levého horního rohu - 1:2.

Za Plzeň jede Straka.

Svoboda předvedl ukázkový bekhendový blafák a srovnává - 1:1.

Svoboda proti Horčičkovi.

A Hanzlík kličkou do bekhendu a zakončením pod Kopřivu posílá Plzeň do vedení.

Nakonec první jede Hanzlík proti Kopřivovi.

Před nájezdy ale ještě Martin Straka reklamuje u rozhodčích špatně upravený led.

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 1. Jelínek (Svoboda), 41. Vašíček (Vondrka, Svoboda), 48. Micka (Třetina , Doležal), 65. Svoboda - 8. Vlasák (Jeřábek), 45. Vostřák (Jeřábek), 50. Vlasák (Jeřábek, Straka)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Roth, Vašíček, Kuboš, Barák, Kolařík, Žižka, Krejčík - Krenželok, Třetina, Vondrka - T. Svoboda, Jaškin, Tomica - Micka, P. Jelínek, Doležal - Pospíšil, Sklenář, Poletín.
    HC Škoda Plzeň: Horčička - Benák, Jiří Hanzlík, Jeřábek, Modrý, Dresler, Frolo, St. Pierre - Vostřák, Vlasák, Svačina - Stránský, Straka, Dvořák - Lammers, M. Heřman, Johnson - T. Rachůnek, Haman, Plášek - Petruška

Rozhodčí: Minář, Trombík - Kis, Prchal