Vsetín – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 4:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.)
Most – Roudnice 4:3 (kon.) | Klatovy – Č. Lípa 8:3 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 3:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 3:2 (kon.)
Prostějov – Šumperk 4:5 (po pr.) | Uničov – Havířov 3:4 (po pr.) | Technika Brno – Frýdek-M. 8:3 (kon.)
Lev Benešov – Trutnov 4:2 (kon.) | Kolín – Chotěboř 6:3 (kon.) | Kutná Hora – Pelhřimov 1:11 (kon.)
Milevsko – Nymburk 6:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 22.09.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Hosté uhájili vedení, které získali v úvodních dvou třetinách utkání. Vajgar ve třetí třetině zlepšil svůj výkon, ale na body to tentokrát nestačilo. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner.

60:00

58:16
    Oddechový čas pro domácí.

58:16
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Jiskřišku naděje vykřesal JAN BULA, který dostal před branku pěkný pas od Tomáše Schmidta a blafákem nad vyrážečku zakončil. Asistence Tomáš Schmidt.

57:10
    Zakázané uvolnění hostů.

56:32
    Vajgaru nelze upřít snaha, ale hosté si zatím svůj náskok hlídají.

52:25
    Tupý ranou ze středního pásma získal vhazování před Kousalem.

50:36
    Icing Žďáru.

50:27
    Vajgar se tlačí dopředu, Marek Dvořák spálil tutovku, Josef Mazanec trefil jen hostujícího brankáře.

48:58
    Sýbek nenechal Kousala rozehrát a vhazuje se po jeho levici.

46:24
    Po Heršálkově nahození se přes Schmidta dostal puk k JANU BULOVI, který ho po ledě ze tří metrů poslal do branky. Asistence Schmidt a Heršálek.

45:54
    Domácí se rozjeli do brejku tří proti dvěma. Ke Dvořákovi se puk nedostal a končí na zakázaném uvolnění.

43:45
    Žďár právě vstřelil branku!
    Kubeš neudržel na vyrážečce kotouč a MARTIN SOBOTKA ho zametl do branky. Asistence Vránek a Heřmanský. Využitá přesilovka hostů.

42:30

42:01
    Marek Dvořák doplatil na nové pravidlo, když si nasadil shozenou přilbu, což nová pravidla nedovolují a dostal dvouminutový trest.

40:27
    Třetí třetina nám začala vyloučením hostujícího Martina Jíchy, dvě minuty hrubost.

40:01

Hosté šli v úvodu do dvoubrankového vedení. Domácí Sýbek sice využil přesilovou hru, ale v téže minutě odskočili žďárští zpět na rozdíl dvou branek. Zatím mají blíže k bodovému zisku hosté, ale uvidíme, co nám přinese třetí třetina, která začně přibližně v 19:32.

40:00

39:03
    Faul na Marka Dvořáka, Fibikar dvě minuty za podražení a domácí forvard překvapivě dvě minuty za nafilmovaný pád.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 7. Sýbek (Tupý, Bula), 47. Bula (Schmidt, Heršálek), 59. Bula (Schmidt) - 15. Dítě (Bukáček, Kunstmüller), 21. Plachý (Koželuh, Sobotka M.), 28. Plachý (Sobotka M.), 44. Sobotka M. (Vránek, Heřmanský)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Melišík - Ištvánik, Chmel, Janda, Maryška, Tupý, Heršálek, Mazanec, Dvořák Michael, Dvořák Marek, Schmidt, Bula, Skokan, Dolina, Repkin, Kroupa, Petráček, Sýbek.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Kousal, Sláma - Smejkal, Heřmanský, Koželuh, Jícha, Pleva, Fibikar, Sobotka M., Vránek, Plachý, Bukáček, Kunsmüller, Dítě, Dobiáš, Sobotka R., Bašnár, Štěpánek, Kotlík, Havelka.

Rozhodčí: Pražák - Hák, Zíka